Nov 25, 2019
61 Views

 Бийте шведський стіл! Як не переходити за борт

Written by

Ви зустрічаєтесь з групою друзів, і пора їсти. Ви до сих пір були настільки гарні зі своїм режимом їжі, але ви не хочете нікого кидати з-за ваших особливих потреб у дієті. У той же час, ви переживаєте, тому що більшість голосує, і це виходить на велике, "все, що ви можете їсти"!

Що ти робиш? Можливо, ви харчуєтесь за спеціальною системою очок, а запасу є лише стільки. Або, можливо, ви повинні уникати певного типу їжі, наприклад, м'ясо з високим вмістом натрію або гравію та соусами … і все насичено. Їсти разом з людьми, які люблять їсти, теж часто виявляється складною проблемою, особливо коли друзі намагаються взяти вибірки всього наявного. Як ти борешся зі спокусою скласти тарілку високо і робити непотрібні повторні візити?

Всі ресторани, що ви можете їсти з шведським столом, – це часто хороша пропозиція, коли ви їдете на обід. Якщо у вас є велика родина, поїздка на шведський стіл може стати частуванням, адже багато пропонують широкий вибір різноманітних страв – різні страви та страви, вегетаріанські страви та смачні десерти. Постійні знижки для людей похилого віку та дітей роблять фуршет ще більш неможливим протистояти, якщо бюджет щільний і апетит великий. Це також може вас здивувати, коли ви знаєте, що фуршети можуть бути дієтичними. Дотримуючись кількох простих порад, коли вечеря може забезпечити приємний вечір для всіх.

Вивчіть фуршет перед покупкою. У багатьох ресторанах "шведський стіл" ви платите спочатку, а потім їсте. Якщо ви перебуваєте в такому ресторані, якого ви ще ніколи не пробували, попросіть подивитися, що пропонується, перш ніж заплатити за будь-яку їжу. Є велика різноманітність продуктів? Є салатник? Як часто виводять нову їжу і як вона виглядає? Чи виглядають овочі свіжо пареними або потопленими в масляному соусі. Вирішіть самі, чи саме тут ви хочете їсти.

Поцікавтеся продуктами харчування для спеціальних дієт. Не всі буфети цілком власні. Часто ви побачите сервери, які роблять обходи їдальні, заправляють напої та розчищають тарілки. Якщо у вас є певні потреби в дієтах, як-от низькосолене або безмолочне, попросіть сервера, чи можна передбачити наявність спеціальної тарілки для вас. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що деякі ресторани задовольнять ваш запит.

Палицю з водою. Незалежно від того, чи отримуєте ви власні напої чи сервер приносить їх вам, найкраще пити воду разом із їжею. Соди приносять зайві калорії та цукор, які вам не потрібні, а в чаї дуже багато вмісту кофеїну. Вода є освіжаючою, знежиреною та рясною. Насолоджуйтесь!

Не піддавайтеся тиску. Просто тому, що всі навколо користуються всіма перевагами, які ви можете їсти, це не означає, що ви повинні змусити їсти більше, ніж хочете. Візьміть те, що вам потрібно або потрібно для вашого плану харчування, посидьте і смакуйте кожну закуску. Чим повільніше ви їсте, тим більше ви будете насолоджуватися смаком своєї страви, і ви відчуєте себе ситнішим на перших порах, коли у кожного були секунди.

Не піддавайтеся на десертний бар. Настав той момент, коли ми всі злякалися, зіткнувшись з великим баром печива, тортів, пирогів та морозива. Часто, коли ви відвідуєте шведський стіл, десерти пропонуються досить невеликими порціями, але не приймайте це, щоб означати, що ви можете з'їсти більше за один звичайний десерт в іншому місці. Цукор і цукор, незалежно від того, скільки ви їсте. Вправу модеруйте в десертному барі. А ще краще, якщо у вас є свіжі фрукти, спробуйте кілька для приємного, смачного закінчення вечері.

Використання пильності, поміркованості та терпіння на фуршеті може призвести до приємної, здорової їжі, незалежно від будь-якого плану прийому їжі. Все, що ти можеш з'їсти не має означати все, що можна зважити !

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *