Nov 23, 2019
61 Views

Весільний прийом Віденська година

Written by

Приємним трендом весілля останніх років стала віденська година. Ця подія відбувається на прийомі після обіду, і це, по суті, показ кожного смачного десерту, який хто-небудь міг собі уявити. Це те, що потрібно знати, щоб спланувати казкову віденську годину для весільного прийому.

Давайте зіткнемося з цим: всі пам’ятають весілля, на якому було дійсно чудово їсти. Моя перша зустріч з віденською годиною була на весіллі зимових чудес. Наречена носила гарне плаття з бісеру та сліпуче кришталеві прикраси для наречених. Її букет і центральні вироби капали зі стразами Сваровскі, щоб відповідати її ювелірним прикрасам. Гурт був дивовижним. Але те, що я насправді пам’ятаю про те весілля, – це був момент після обіду, коли двері були відкриті до сусідньої кімнати, щоб відкрити найефектніший показ десертів, який я коли-небудь бачив в одному місці: віденська година.

Що вам слід відзначити у вашу віденську годину? Все! Вся справа в тому, щоб дати своїм гостям того малюка в магазині цукерок. Куди б вони не глянули, вони повинні відкрити ще одну з улюблених солодощів. Година десерту повинна залишити ваших гостей трохи здивованими, коли вони здивовано оглядаються, думаючи: "З чого я повинен почати?".

Основами весільної віденської години або десертного бару є печиво, бари, як тістечка та блондинки, торти, пироги та міні-випічка. Регіональні страви, безумовно, повинні бути в меню; подумайте нью-йоркський чізкейк на Манхеттені чи бейгнети в Новому Орлеані. Індивідуальні порції улюблених десертів, такі як крем-брюле та шоколадний пудинг, також повинні бути в меню. І це лише початок!

Шоколад та цукерки – ще одна частина віденської години. Найбільш вражаючий спосіб подачі шоколаду – шоколадний фонтан. Гості вважають їх непереборними, і вони люблять можливість занурити свіжі фрукти, кренделі та зефір для зефіру в плину шоколаду. Інший варіант – представити фрукти, намочені шоколадом, як полуницю, а не фонтан. Масив білих, молочних та темних шоколадів, змочених фруктами, був би особливо приємним. Не забудьте замовити шоколадні закуски в великих кількостях, адже ваші гості зберуться за них!

Після того, як ви вирішили основні елементи весільної віденської години, настав час вибрати свій "вау" фактор. Пам’ятайте, що віденська година повинна бути витонченою і поблажливою, тому настав час справді витягнути всі зупинки. Будь-яка кількість спеціалізованих станцій працюватиме як ваша "вау" функція. Виберіть один, або якщо дозволяє місце, включіть їх усіх, щоб дійсно підірвати гостей. Батон з морозивом – одна ідея для головної функції. Спеціальна креп-станція з обслуговуючим персоналом, щоб зробити все, що хочуть ваші гості, є елегантним доповненням. Або вирушайте на ностальгічну тему карнавалу з ватяними цукерками та візками для тортів з воронками.

Нарешті, плануйте мати спеціальну зону для напоїв. Кавовий бар із супроводом для приготування капучино та еспресо – обов'язковий. Для весілля з дітьми в списку гостей, какао буде хорошим доповненням до меню. Також приємно мати міні-бар для обслуговування лікерів та сердечок. Якщо в бюджеті є місце, келихи шампанського або ігристого вина стануть ідеальним доповненням до полуничного шоколаду. Маючи всі елементи на своєму місці, ви можете бути впевнені, що ваші гості запам'ятають ваш весільний прийом віденська година протягом наступних років!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *