Nov 27, 2019
64 Views

Десерти в пуерториканському стилі

Written by

Десерти в Пуерто-Рико в основному складаються з типу флангового або яєчного заварного крему. Так само, як зазвичай, на прапор Пуерто-Рики – шматочок гуава-желе з білим сиром (Queso blanco). Шеф-кухарі захоплюють велику продукцію фруктів в Пуерто-Рико і роблять кілька десертів, серед яких банан з банана, торт з апельсиновим шаром, муса з гуави та кокосовий флан. Найсмачнішим десертом міг бути свіжий фруктовий коктейль. Гарбуз рясно росте в Пуерто-Рико, тому його не просто вживають як гарнір і використовують для приготування супу, а для створення також пишної основи популярного торта в Пуерто-Рико. Таким же чином солодку картоплю вживають як побічний овоч і використовують для приготування місцевого пирога з солодкої картоплі.

Найпоширенішим інгредієнтом пуерториканського десерту є майже напевно кокос. Багато смачних солодощів приготовані з кокосового молока або того, що вони називають лече де коко, таких як кокосовий торт, кокосовий горіх і флан, кокосовий рис та кокосове морозиво. Ще одним традиційним продуктом є boudin de pasas con coco або кокосовий хлібний пудинг.

Джеми і желе досить популярні в Пуерто-Рико. Допомагають у ряді творінь і солодкі, і кислі гуави, включаючи гуава желе, пасту гуави, пудинг гуави та оболонки гуави в сиропі. Папайя також створюється у вигляді джемів або десертів з корицею, екстрактом ванілі та цукром. Готується десерт з манго з майже однаковими інгредієнтами. Манго може бути добавкою для консервації маме або його можна їсти сирим.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *