Nov 24, 2019
38 Views

Десерти з французького морозива

Written by

Французький морозиво може включати будь-яку комбінацію ароматів, сорбетів, сиропів, горіхів і навіть спиртів. Дійсно немає меж. Однак є деякі популярні комбінації, які, швидше за все, ви знайдете в меню, якщо відвідаєте салон морозива (льодовик) у Франції. Ці класичні сарафани досить легко відтворити в домашніх умовах. Додайте фантазійне французьке ім’я, і у вас буде готовий вишуканий десерт в найкоротші терміни.

Якщо ви все-таки вирішите подати свій десерт з французьким штрихом, не забудьте поповнити його однією або двома згорнутими «сигаретами» або печивом у формі вентилятора. Їх злегка солодкий хрусткий хруст – ідеальний супровід холодних і насичених французьких сорочок.

Шоколад Льєж – Морозиво з шоколаду та ванілі, шоколадний соус, збиті вершки та шоколад для гоління.

Кава Лігуа – Це те саме, що шоколадний легеоз, за ​​винятком кавових замінників шоколаду.

Купе Антилайз – Тут аромати повинні бути карибськими. Багато разів це означає морозиво з ванілі та рому із родзинками, посипане ананасом та збитими вершками, але можливі й інші комбінації рому та фруктів.

Купе Тутті Фрутті – Поєднання різних сорбетів (наприклад, груші, персика або ананаса) з різними свіжими фруктами (наприклад, полуницею, виноградом, дині або ананасом), присипаним збитими вершками і фруктовим сиропом.

Купе полковник – Обережно – полковник кусається! Лимонний сорбет, залитий горілкою.

Дам Бланш – Просто просте ванільне морозиво з шоколадним соусом і збитими вершками. Елегантність – це все в назві.

Пече Мельба – Це винайшов відомий французький кулінарний авторитет Огюст Ескофьє на знак свого захоплення Неллі Мельбою, яка була популярною рубежем австралійської оперної співачки 20 століття. Ванільне морозиво, персикові персики та малиновий соус. Цього дня ви, ймовірно, знайдете свою пече Мельбу, окріплену також збитими вершками.

Poire Belle Helene – Ще один холодний десерт, натхненний оперою, – це пам’ять про презентацію в 1864 році опери «Бель Елен», оперети Жак Оффенбах. Ванільне морозиво, грушеві груші та шоколадний соус.

Профітролі – Це не пісочниця, але ви часто знайдете її у меню на французькому льодовику. Крем-листки зазвичай наповнюються ванільним морозивом і заливаються шоколадним соусом.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *