Nov 24, 2019
66 Views

 Десерти, які подаються з кавою

Written by

Моя улюблена частина страви – це, звичайно, десерт! Ми з чоловіком любимо розважатись, і коли ми робимо це, ми намагаємось зробити десерт найбільш ефектною частиною страви. Ми завжди прагнемо подавати щось солодке і декадентське, що добре поєднується зі смачною чашкою кави для гурманів, наприклад, Ямайська блакитна гора або кава Кона. Це насправді досить просто, оскільки багато десертів призначені для подачі після частування чашкою кави для гурманів.

Почніть з того, щоб сказати мій улюблений десерт, з кавою або без нього, і це був би Тирамісу. Тірамісу – італійський десертний торт, який дослівно перекладається на мене "підбери мене" або "зроби мене щасливим". Цей десерт, безумовно, зробить когось щасливим, оскільки він містить пані, змочені в каві, розшаровані збитою сумішшю яєчних жовтків та маскарпоне та ароматизований лікером та какао. Це справді ідеальний забір після їжі, і, хоча це дуже декадентський десерт, кава в ньому справді трохи підхопить вас. Мені подобається подавати Тірамісу з тим же типом кави, який був використаний в рецепті. Це створює згуртований десерт, який дивовижний від початку до кінця!

Ще однією ідеєю чудового десерту, який ідеально підходить за чашкою кави-гурману, буде насичений шоколадний мус. Шоколадні десерти дійсно сяють, коли до них додають трохи кави, а легка пухнаста текстура мусу – ідеальне закінчення зоряної страви. Роблячи мус, подумайте над тим, як додати в рецепт шматочок кави. Тонкі смаки його вийдуть з натуральних ароматів шоколаду, а результат – справді насичений і чудовий десерт!

Можна сказати, що найбільш очевидний десерт, який йде разом з кавою, – це, звичайно, кавовий торт. Особисто я не є великим шанувальником цього десерту, якщо його не зробити трохи інакше. Найкращі рецепти кавових тортів, які я спробувала, – це кавовий торт з чорничним кришем та торт з кавою з малиновим сиром. Це були різні закрутки на типовому кавовому торті, і, здавалося, вони були набагато багатшими та смачнішими! Інші чудові ідеї десерту включали б: кабачки, торти, батончики з печивом, бісквіти та сирний торт!

Всі ці варіанти досить чудові, і якщо ви думаєте про розвагу своїх гостей, то обов'язково порадуєте!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *