Nov 24, 2019
60 Views

 Додайте комору Батлер до ремонту кухні

Written by

Комора дворецького може здатися пережитком минулої епохи, але це може стати корисним доповненням для вашого будинку, особливо якщо ви робите багато розваг. Традиційно це був короткий передпокій між кухнею та їдальнею, хоча він може бути розташований у будь-якому місці кухні або поблизу. Якщо ви плануєте додати його як частину оновлення кухні, подумайте, як ви будете використовувати простір, щоб ви знали, які функції слід включити. Сьогодні комори виконують різні функції.

Відображення: Ви плануєте демонструвати свої красиві порцелянові вироби з порцеляни, кришталю та подачі? Якщо так, шафи з фасадом зі скла – це популярний вибір дизайну.

Зберігання: На додаток до зберігання посуду, комора дворецького може стати прекрасним місцем для зберігання барних припасів, як келихи та пляшки вина, надаючи станцію для подачі напоїв. Подумайте про встановлення невеликого холодильника або холодильника для вина, якщо це є його метою, або використовуйте простір для зберігання предметів, які ви використовуєте рідше, як вази, глечики та відра з льодом.

Обслуговування: З великою кількістю зайвого місця, комора дворецького – це чудова площа для розваг. Можна встановити шведський стіл або десертний бар. Використовуйте його для подачі закусок, напоїв або кави, не займаючи цінний кухонний стіл.

Прибирати: Хто не міг використати більше місця для прибирання після вечірки? Сьогодні комори зазвичай мають мийку для швидкого очищення, і багато мають другу посудомийну машину. Якщо ваша вечірка обслуговується, це прекрасне місце для налаштування та прибирання працівників громадського харчування.

Дизайн: Оскільки комори дворецького еволюціонували з будинків наприкінці 1800-х років, вибір дизайну, як правило, традиційний. Шафи з бісеру, скляні фасади, скло скло та плитки метро – поширені мотиви. Дивовижна кількість комори має люстри. Ваша комора дворецького може мати будь-який вигляд, навіть сучасний дизайн, якщо саме це відповідає вашим новим кухонним ремонтом.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *