Nov 24, 2019
56 Views

 Дозвольмо залучити ідеального партнера по життю, чи не так?

Written by

Тож ось ти, відчуваючи себе самотнім, нелюбимим, занедбаним, непривабливим, потворним та жирним. Не те, щоб ти був хтось із них, але так ти себе почуваєш. Самопочуття може принести багато неприємних відчуттів серцю. Ви хочете, щоб ви були привабливими. Ви хочете, щоб ви були дотепними. Ви хочете, щоб у вас був партнер. Ви хочете, щоб вас кохали. Ви хочете, щоб ви кохали когось. Ви хочете, щоб ви могли вийти з сумлінним хлопчиком / подругою або життєвим партнером, коли проводили величний час, ходили скрізь і відчували себе по-справжньому особливими і живуть такими назавжди.

Але перш ніж піти про кроки до отримання, ви повинні запитати себе: "Чому я хочу партнера?" Зробіть глибокий вдих і нехай відповіді приходять вам на думку. Не судіть їх, якими б вони не були. Зазвичай перше, що спадає на думку, – це ваша правда.

Вам потрібен захист? Вам потрібне спілкування? Вам потрібен секс? Вам потрібен хтось, щоб ділитися домашніми справами? Вам потрібна дружба? Чи потрібно плече, щоб плакати? Вам потрібен секретар? Вам потрібен кухар? Вам потрібен механік? Чи потрібен інший батько для своїх дітей? Вам потрібна безпека? Вам потрібні гроші?

Залежно від перших відповідей ви зрозумієте, що вам, мабуть, не потрібен партнер. Якщо ви думаєте, що більшість цих потреб буде задоволено принцом чи принцесою Чарівною, ті, хто має партнерів, засвідчать вам, що це не так. Ваші очікування, ймовірно, не виправдаються, і ви застрягнете у відносинах, далеких від ідеальних. Отже, після того, як визначитеся, для чого вам потрібен життєвий партнер, зробіть наступне:

Уявіть, що ви стоїте перед гігантським салатним баром. Ви побачите, що там є набагато більше речей, ніж ви можете їсти, і багато з них ви все одно не любите.

Скануйте бар: перевіряйте посуд. Які з них ви б негайно відкинули? Які ви думаєте, ну … можливо, згодом? Які б ви сказали: так! Це піде в мою тарілку. Наповніть свою тарілку.

А тепер перейдіть до десертного бару: цей ще кращий! Тепер обережно вибирайте, хоча вам можуть сподобатися певні види десерту, вони можуть не погодитися з вами і змусять вас захворіти. Деякі просто занадто гарні, але не мають смаку; дехто буде занадто багатим, і ви пошкодуєте їх згодом з'їсти; деякі з них будуть справедливі. Не забувайте чаю чи кави.

Тож тепер ви готові зробити свій вибір для партнера. Так само, як і ви бавите салати та десертні батончики:

1. Складіть список речей, які ви не можете терпіти в іншій людині, особливо тієї, з якою ви будете ділитися рештою свого життя.
2. Складіть список речей, які ви можете помиритись, але лише в разі крайньої необхідності.
3. Складіть список речей, які дуже приємні та приємні.
4. Складіть список речей, які ви обов'язково повинні мати.

Звичайно, це можуть бути якості, цінності, звички, риси особистості, фізичні характеристики, вигадки, здібності, історія минулого, члени сім'ї, здоров'я, багатство тощо.

Коли ви закінчите складати свій список, запишіть своє підтвердження: «Я зараз зустрічаюся зі своїм ідеальним партнером по життю, який є …», а потім ви записуєте всі речі, які ви справді хочете знайти у майбутнього партнера, але залиште місце для приємних сюрпризів.

Не забудьте відмовитися від списків, які містять негативні матеріали; вони служили лише для того, щоб зосередити увагу на тому, що для вас важливо. Спалити їх. Зосередьтеся лише на тому, що ви хочете мати. Крім того, не забудьте залишити осторонь всі свої потреби. Вони не мають значення. Зрештою, ви повноцінна людина і не потребуєте нікого, щоб заповнити будь-які заготовки у вашому житті.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *