Nov 23, 2019
75 Views

Дієта Medifast Vs Wonderslim – що найкраще і як їх порівнювати?

Written by

Намагаєтеся вирішити між Медіфаст проти Вондерслім? Ці дві дієти дуже схожі – обидві програми заміни їжі з дуже швидкими результатами схуднення.

Хоча Medifast є більш відомим проти Wonderslim, обидві дієти мають свої унікальні переваги.

То як їх порівнювати? Ось основні відмінності між ними (зауважте, що умови програми дієти завжди можуть змінюватися).

№1 Дієта

Обидві дієти ґрунтуються на заміні їжі з низьким вмістом глікемії і приводять організм у стан легкого спалювання жиру. Ви їсте спеціальні дієтичні страви з вівсяних шматків, коктейлів, батончиків, легких страв та десертів кожні 2 – three години протягом дня.

Обидві дієти дозволяють вам налаштувати пакет замовлень, щоб ви могли включати улюблені страви.

З обома дієтами ви включаєте власну їжу з пісного білка та овочів. Однак Medifast пропонує заморожені пісні та зелені страви, які ви можете придбати окремо, якщо у вас немає часу самостійно готувати страви. У Wonderslim такої можливості немає.

№2 Інтернет-підтримка

Хоча ви отримуєте вступний комплект та інструкції щодо дієти за допомогою Wonderslim, ви не отримуєте онлайн-підтримки.

На відміну від них, Medifast пропонує безліч онлайн-підтримки, включаючи дошки оголошень, форуми, рецепти, електронні листи та інше. Ви також можете зателефонувати та поспілкуватися з тренером "Медіфаст", якщо у вас є питання.

І якщо вам потрібна особиста підтримка, ви можете відвідати центр Медіфаст і поговорити з тренером. Тож це приємний варіант, якщо ви нервуєте, як робити дієту самостійно.

№three Вартість

Залежно від плану, який ви вибрали, Wonderslim може бути дешевшим (зверніть увагу: це також залежить від будь-яких поточних акцій.)

Наприклад, варіант Primary Wonderslim починається близько 7 доларів на день – але ви отримуєте лише 4-разове харчування (проти 5 з Медіфастом). І ця страва включає лише коктейлі, бари та закуски (без десерту чи страв, як у Medifast).

Наступний план складає близько eight доларів на день, і ви отримуєте 5 прийомів їжі на день (але знову ж таки, обідні страви та десерти не включаються, як вони з Медіфастом.)

Преміальний план Wonderslim дає вам і легкі страви, і десерти – схожі на Medifast. Але цей план починається близько 11 доларів на день – це приблизно те саме, що і Medifast.

Тож вартість дуже схожа, коли ви дивитесь на те, що ви насправді отримуєте – вона зводиться до того, який план та страви ви хочете.

№Four Результати схуднення

Обидва плани обіцяють дуже схожі результати схуднення. Дивовижні дієти зазвичай втрачають до Four кілограмів на тиждень.

За словами Medifast, дієти можуть сподіватися скинути до 5 кілограмів на тиждень протягом своїх перших 2 тижнів, а втрата ваги трохи знизиться після цього.

Отже, що таке суть?

Дієти Medifast і Wonderslim дуже схожі – обидва пропонують замінники їжі, збагачені вітамінами, і дуже швидке схуднення. Вони обидва рекомендовані і затверджені лікарем.

Справжня різниця полягає в тому, що ви отримуєте велику підтримку в Інтернеті з Medifast, яку ви не отримуєте з Wonderslim. Wonderslim – це більше план самостійно. Але він трохи гнучкіший (з three різними варіантами плану), ніж Medifast.

Таким чином, це зводиться до того, якою дієтою ви хочете займатися. Незалежно від того, що ви вирішите, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або плану схуднення. Удачі!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *