Nov 28, 2019
70 Views

Дієти, придатні до дієти Candida

Written by

Хоча слова дієта і десерт, як правило, не є найкращими партнерами, можна насолоджуватися солодкими частуваннями, дотримуючись дієти кандиди. Це правда, що цукор та біле борошно – це все-таки їжа, якої слід уникати, але є ретельно складені рецепти десерту кандиди, розроблені для того, щоб підтримувати ваше тіло на шляху, бореться із заростанням кандиди.

Дослідження показали, що люди, як правило, не вживають надмірно обмежувальних дієт, оскільки не можуть довго дотримуватися планів. Можливо, можливо, піднести силу волі до успіху за пару тижнів, а то й пару місяців, але незабаром тяга починає кликати, і важливо мати здорові альтернативи, щоб задовольнити ваше бажання.

Однак факт залишається фактом, що цукор та біле борошно живлять заростання кандиди. Навіть у невеликій кількості продуктів, що містять ці предмети, можуть спровокувати спалахи симптомів і зробити життя нещасним, тому цукровий потік навряд чи варто.

Чудова річ, що як тільки ви почнете скорочувати перероблені продукти, рафіновані вуглеводи та надлишок цукру, ваша інтенсивна тяга до цих продуктів знизиться. І все ж може бути малоймовірно, що ви більше ніколи не побажаєте іншого десерту. Зрештою, щось солодке – це прекрасний кінець смачної страви та ідеальне парування до чашки гурманської кави чи чаю.

Ключовим фактором дотримання дієти кандиди, насолоджуючись десертом, є пошук рецептів, які не сприяють росту кандиди. Багато людей досягли успіху, використовуючи штучні підсолоджувачі, щоб отримати своє солодке виправлення без вживання цукру. Однак деякі підсолоджувачі заслужили погану репутацію і можуть викликати побічні ефекти або навіть хвороби.

Один підсолоджувач, який, здається, стоїть над рештою в тому, що він добре варить і пече, і, схоже, не викликає такої ж реакції, як інші штучні підсолоджувачі – Stevia. Цей екстракт рослини має майже 300 разів більшу солодкість цукру, тому трохи пройде довгий шлях. Сьогодні стевія популярна, оскільки не тільки не збільшує рівень глюкози в крові, але й медичні дослідження показали, що вона може лікувати такі захворювання, як ожиріння та високий кров'яний тиск.

Тож Стевія може бути способом зробити щось солодке, не годуючи кандиду, як це робить цукор. Використовуючи його як добавку до коктейлів, пудингів та сирників, означає, що ви можете випробувати справжній десерт, дотримуючись свого плану дієти кандида.

Нижче наведено кілька ідей десерту, щоб розпочати:

Пиріг з арахісовим маслом

З’єднайте рівні частини натурального арахісового масла без цукру і вершкового сиру, а потім змішайте в збиті важкі збиті вершки для отримання більш легкої текстури. Підсолоджуємо стевією за смаком. Налийте в каструлю з пирогом або миску і поставте в холодильник до охолодження.

Десерт із замороженим шоколадним пудингом

Змішайте пакет цукрового пудингу без цукру (four порції), 1,5 склянки молока та 1 склянку збивання вершків. Додайте невелику кількість стевії за смаком. Налийте в каструлю, накрийте кришкою і заморожте не менше чотирьох годин. Вийміть із морозилки приблизно за 1 годину до подачі.

Ягоди та вершки

Виберіть свіжі або заморожені ягоди і влийте зверху важкі збиті вершки. Додайте невелику кількість стевії та екстракту ванілі за смаком. Якщо ягоди заморожені, збиті вершки застигнуть, створивши смачний десерт, схожий на морозиво.

Тільки тому, що ти живеш із умовою кандиди, це не означає, що час від часу не можеш насолоджуватися десертом. Побалуйте себе в особливі випадки, і коли велика тяга закликає, і ви будете менше шансу запоїтись шкідливими обробленими, солодкими десертами.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *