Nov 23, 2019
63 Views

 Заспокійлива тяга до десерту, коли ви їсте здорово

Written by

Я чув про приказку, яка говорить: "Ви не можете тренувати свою дієту". Іншими словами, якщо ви їсте багато мотлоху, ніякі вправи, які ви виконуєте, не дадуть результатів. Мені довелося навчитися цьому важким шляхом. Протягом багатьох років я боровся з тим, щоб потрапити у звичку до фізичних вправ. Нарешті, я змінив свою думку, і тепер я регулярно тренуюсь і фактично насолоджуюся цим.

Однак, хоча я займаюся фізичними вправами, моя дієта була все одно та сама. Я трохи очистив її, вирізавши соду і спостерігаючи за своїм споживанням нездарової їжі, але цього було недостатньо. Я не втрачав жодної ваги. Я зрозумів, що мушу змінити свою думку з їжею так само, як і з фітнесом.

Перше, що я зробив – це підрахувати, якою має бути денна норма калорій. Я також відслідковував свої калорії протягом перших тижнів, щоб зрозуміти вміст калорій в їжі, а також вивчити контроль порцій. І все-таки моєю найбільшою боротьбою були дегустація. Я звикла їсти десерти щодня.

Зазвичай після обіду та вечері я хочу щось солодке. Тепер після обіду я досягаю фруктів, але після обіду я хочу шоколад. Шоколади там можуть зрозуміти, про що я говорю. Тут я використовую шакеологію. Якщо ви не знайомі з цим, це надпопулярна харчова добавка.

Деякі люди використовують білкові коктейлі в якості заміни десерту. Ви також можете змішати фруктові коктейлі, щоб виконати те саме. Дістатися до фруктів набагато здоровіше, ніж віддаватись улюбленим частуванням. Якщо вас турбує споживання вуглеводів, знайдіть «десерти з палео». Палео дієти уникають поганих вуглеводів, які містяться в білому борошні та рафінованому цукрі. У них часто є чудові рецепти десертів.

Будьте обережні, вживаючи білкові батончики в якості замінника десерту. Знайдіть ті, які не містять цукру, оскільки вони можуть бути настільки ж калорійними та вуглеводними, як шматочок шоколадного торта. Те саме стосується батончиків з гранолою, закусок з пудингом тощо та інших закусок, які зазвичай продаються як їжа для здоров'я.

Нарешті, не надовго позбавляйте себе улюбленого частування. Зазвичай я балуюсь один день на тиждень, поїдаючи один з моїх улюблених десертів. Я не перестараюся з цим, але достатньо, щоб бути задоволеним і не бажати цього протягом останнього тижня. Думаю, з часом тяга стане все менше і менше.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *