Nov 25, 2019
58 Views

Здорові та збалансовані десерти без вини

Written by

Коли ви чуєте, як люди говорять про здорові та збалансовані десерти, ви можете запитати себе: "Чи справді таке є?" Якщо ви вибираєте ідеальні види десертів, ті, які є сильними антиоксидантами, а також клітковиною, після цього вони можуть бути здоровими та збалансованими. Додаючи горіхи до своїх здорових і збалансованих десертів, безумовно, ви забезпечите здоровими і збалансованими білками, а також відмінним жиром, який потребує ваше фізичне тіло. М’ята добре діє в здорових і збалансованих стравах, як і базилік, меліса, а також чебрець.

Поки ви проходите повз частування, наповненого цукром, синтетичними смаками або жиром, після цього маленький десерт, який порадує вашу тягу до солодощів, або періодичний туга не повинен бути проблемою для вашої ваги або загального самопочуття.

Здорові десерти, які містять такі ягоди, як чорниця, ожина або полуниця, багаті вітамінами, клітковиною, а також антиоксидантами. Якщо ви не знайомі з цим, антиоксиданти здатні зруйнувати погані моменти у вашому фізичному тілі, які залякують створення ушкоджень, таких як безкоштовні радикали. Ягоди, поєднані прямо в натуральний йогурт з низьким вмістом жиру або натурального йогурту (грецький натуральний йогурт містить здоровий білок), мають трохи зародків пшениці або порошок насіння льону, які можуть стати легким сюрпризом до вашого обіду або вечері.

Додавання горіхів до вашого дієтичного десертного меню, безумовно, дасть вам здорові та добре збалансовані білки на додаток до відмінного жиру, який потребує ваше фізичне тіло.

Однак переконайтесь, що НЕ їсте горіхи після закуски з великою кількістю. Горіхи смачні, а також чудові для вас, проте вони також на стороні відгодівлі, а також можуть збільшити лінію талії, якщо ви не зосереджуєтесь!

Ці десерти додатково повинні мати потрібну солодкість, інакше ви, швидше за все, не цінуєте їх. Додайте до свого частування трохи меду, або натерту шкірку або лимона, або лайма, щоб поліпшити смак набагато більше.

М’ята добре діє в здорових і збалансованих десертних стравах, як і базилік, меліса, а також чебрець. Імбир не просто може бути чудовим підсилювачем переваг, але він також чудово підходить для кишкової системи, включає ряд антиоксидантів, а також має протизапальні квартири.

Немає нічого поганого в тому, щоб поласувати собі частуванням до тих пір, поки ви виберете той, який ідеально підходить вам. Як правило, залишаючись у думках, не слід зберігати десерти з високим вмістом цукру, а також майте на увазі вживати їх у невеликих кількостях, щоб їх було легко отримати, а також можна розподілити в зручних для тіла порціях.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *