Nov 27, 2019
63 Views

 Здорові та нешкідливі десерти

Written by

Коли більшість людей думає про слово десерт, вони думають про справді багату, солодку і жирну їжу. Ми схильні думати, що нормально мати щось трохи на солодкій та відгодівлі після їжі, тому що ми цього заслуговуємо, тому що їли все – це овочі; і два, як сильно може зашкодити мати надзвичайно маленьку порцію чогось багатого і відгодівлі. Ви будете здивовані деякими десертами, які існують сьогодні там. Фантазії маленьких шоколадних цукерок окремо від спеціальних компаній, що виробляють шоколад, – головні підозрювані, про які я тут говорю. Деякі з цих частувань встигають зробити сотні калорій у найменші шматочки шоколаду. Деякі з яких, як правило, лише один укус!

Тепер це не має значення, якщо ви з'їли всю зелень цього дня, бо якщо ви все це зіпсуєте вигадливим шматочком шоколаду із задоволенням лише від 10 до 20 секунд, то в чому справа? Я думаю, що більшість ніколи навіть не розглядає можливість здорових альтернатив у царині десертів. Як це можливо? Це в значній мірі перемагає мету в собі. Принаймні, це те, що більшість скаже або тяжіє до мислення. Я думаю, що десерт не повинен бути традицією в більшості культур взагалі представляти якийсь привід. Це повинно бути корисним після прийому їжі, яке все ще може залишатися в межах того, що взагалі вважається здоровим.

Як щодо деяких прикладів? Існує багато ідеально нешкідливих низькокалорійних десертів, включаючи фруктові пироги, йогурти, морозиво з низьким вмістом жиру / калорійність, полуничні парфуми, пудинг з хліба з ревеню, вівсяне печиво, заморожені йогурти, яблука з карамелі, заморожений малиновий пиріг, фруктові коктейлі, шоколадна полуниця. , і список продовжується. Отже, як ви бачите, багато десертів можуть бути дуже ароматними та задовольняючими для тих із вас, хто має безперечне солодке місце, яке потрібно визнавати раз у раз. Я дійсно не хотів би радити, щоб будь-який тип їжі був визнаний під категорію десертів щодня. Якщо ви постійно бажаєте солодкого смачно смаку, запакованого добротою, то, можливо, щось подібне через день. Але будьте обережні, що це таке, що ви постійно вживаєте, щоб ви точно знали, що це нормально майже регулярно.

Деякі здорові десерти дотримуються більше калорій, ніж інші. Можливо, було б непогано знайти кілька, які вам дійсно подобаються. Ви не тільки знаєте як, але й звикли робити і купувати, і знаєте, що це не так погано для вас. Після того, як ви розібралися, дотримуйтесь цих десертів стільки, скільки зможете. Врешті-решт, якщо після вечері за частуванням вам набридло таке ж старе, спробуйте перемішати його ще раз.

Тепер, надіславши мої приклади вгорі, я сподіваюся, що ви визнали певну тенденцію чи актуальну тему з десертами. Це правильно, ти здогадався, фрукт! Цукерки природи все-таки краще, ніж фабричні цукерки. Є більше кохання, більше соку і стільки ж аромату. У будь-якому випадку фабричні цукерки сьогодні можуть бути дорогими лише орієнтуючись на кількість, а не на якість. Я не знаю, якщо ви, хлопці, помітили це, але я маю. Цукерки сьогодні різко скоротилися до того, що було раніше. Крім того, вони не тільки стали менше, але упаковка або упаковка також стала більшою, що сприяє меншому розміру цукерок. Тепер я впевнений, що ніхто з вас, хто намагається стежити за своєю вагою, не їсть цукерки в будь-якому випадку, просто намагаючись зробити крапку, щоб зробити цукерки з натури краще. Загалом, десерти сьогодні можуть бути від неслухняного до приємного. Ви самі вирішите вибрати, до якої категорії ви ставите їх, для власного бажання.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *