Nov 25, 2019
75 Views

Класифікація популярних десертів

Written by

Гарячі десерти

Коли ви потрапили у важкий зимовий день, гарячі десерти – це найвища комфортна їжа. Це також логічна альтернатива для тих, хто не може впоратись із холодними сортами солодких частувань. Аромат гарячих десертів закликає вас з пекарень і будинків і кидає заклинання, яке важко позбавити. Досвід деяких шеф-кухарів показав, що чоловіки демонструють помітну пристрастість до шахраїв. Настільки прекрасні, як вони чують, їх найдосконаліші, гарячі десерти – це праця любові, і будь-який шеф-кухар випечки скаже вам, що приготування гарячих десертів – це делікатне мистецтво.

Ми подумали, що можемо згадати, що цінителі також рекомендують багато десертів, які зазвичай їдять холодними, справді подавати свіжими та теплими, навіть перегрітими!

Популярні гарячі десерти включають хрусткий яблучний пиріг, суфле, пудинги, млинці, млинці, джалебіс і джемуни з гулябом.

Холодні десерти

Ніщо не говорить про літо-стомлений так чітко, як прохолодне полегшення. З початку кулінарної історії холодні десерти були зарезервовані для пільговиків, особливо тому, що механізм охолодження десертів був трудомістким. У жаркому кліматі лід доведеться транспортувати з прохолодніших регіонів, де він був природним шляхом. Ми виявили, що імператори-маголи будуть відправляти коней у підгілля Гімалаїв, щоб повернути лід для виготовлення фруктових сорбетів. У Європі XVII століття, коли більше щасливців брали морозиво, вони мали б підкопати підземні палати на землі своїх маєтків, щоб зберегти лід у літні місяці.

Торти

Звичайно, жоден день народження не вважається завершеним без торта, і навіть в азіатських країнах традиція подавати торти на весілля та ювілеї встановлюється як звичай. Отриманий від норвезької роботи Кака, цей десерт випікає від спартанської хлібної бабки до розкішної архітектурної брами зі складними начинками. Насправді більш міцні торти сьогодні дуже схожі на перші торти, які були зроблені із сухофруктів та горіхів. Пекарський порошок і біле борошно стали використовувати в тортах зовсім недавно в XIX столітті.

Випічка

Традиція випічки, таких як пироги та дьогті, триває довгий шлях у континентальній Європі, де термін пиріг був досить популярний ще в 1362 р. Н.е. Випічками, наповненими фруктами, є згадка у творах грецького драматурга Арістофана 5 століття до н. Кажуть, що форма пиріжків насправді розвинулася з потреби в контейнерах для збереження вмісту їжі всередині. Сьогодні у світі десертів та десертів (солодке на основі кокосового горіха) найсвіжіші місця, де займають місце серед випічки, – це пиріжки, пироги та тістечка.

Морозиво – Король заморожених десертів

Легко король холодних десертів, витоки морозива сходять на далекий шлях. Він був уже досить популярний у великих містах арабських країн приблизно в 10 столітті, і араби вважають першими, хто використовував молоко та цукор як основні інгредієнти при його приготуванні. Кажуть, що Кублай-хан сподобався морозивом настільки, наскільки його приготування було царською таємницею. Однак Марко Поло, який став улюбленцем у своєму дворі, застосував техніку під час візиту до Китаю та повернув ці знання в Європу після повернення.

Пудинг

Саме звучання слова пудинг викликає почуття домашності. Це повертає нас у світ дитинства, де наші знання про пудинг мають основу в ранковій каші і поширюються на гарячу з дитячих вершків полі-полі та горохову кашу. Зазирнути в історію пудингів відкриває набагато більшу картину. Перші пудинги були в основному на м'ясовій основі, а деякі з них дійшли і донині – Хаггі, пікантний пудинг, який вважався національним блюдом Шотландії, складається з субпродуктів, фаршених з цибулею та соусом, а йоркширські пудинги готуються із шаром яловичини капає. В традиціях індійських пудингів входять південноіндійський паясам – солодкий рисовий пудинг, традиційно виготовлений з кокосового молока, і ароматний пудинг хлібного мангала Шахі Тукра Асал.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *