Nov 29, 2019
68 Views

 Кращі відкриті дахи для наступної події

Written by

Найкращі місця на відкритому повітрі для вашого літнього заходу, ймовірно, є лише за кілька кроків від вашої квартири. На щастя, в теплі літні місяці Нью-Йорк, як правило, відкриває свої куточки до одних з найчудовіших садів і барів на даху в країні. Насправді є бар на відкритому повітрі для будь-якого виду подій, який ви можете придумати. Невисокий чи високий бюджет, є відкритий простір, який без особливих зусиль відповідає всім вашим потребам.

Одне з найбільш фантастичних місць на відкритому повітрі – це B B, або раніше Bowery Bar. Цього горячого кроку 1980-х років у цей розквіт приймали такі знаменитості, як Мадонна та Енді Уорхол. Зараз B Bar – це більше ресторан та кімната відпочинку з деякими танцювальними майданчиками у вихідні дні. Це казкове місце для проведення вечері на відкритому повітрі. У більш низьких температурах у них навіть є садові лампи.

Ще один фантастичний варіант поруч – ресторан під назвою The Yaffa Cafe. Yaffa – лише варіант для спокійної атмосфери вечері. Її гігантський задній двір та китч-декор роблять це унікальним місцем, де ви зможете зібрати своїх найближчих друзів для глечиків Сангрії та вечері чи десерту.

Якщо ви шукаєте щось по-справжньому унікальне з точки зору досвіду на свіжому повітрі, водний таксі пляж – ідеальне місце для збору невеликої групи. Цей псевдобіг на Манхеттені – лише водне таксі від морського порту Саут-стріт. На пляжі є музичні акти, спеціальні заходи та головне, бар. Пороми курсують постійно, і атмосфера, безумовно, не схожа на будь-який звичайний міський ресторан.

Сад на даху в столичному Музеї мистецтв – це ще одне казкове місце з чудовими пейзажами. Намочіть трохи культури, а потім змийте її трохи вина у цьому вражаючому, але маловідомому місці з чудовим видом на місто. Хоча їжа може стати трохи дорогою, це прекрасне місце для втечі від туризму MET і повернутися назад з нью-йоркських тубільців.

Лаунж Ava Penthouse на вершині готелю Dream є ще одним стильним і мальовничим варіантом. Цей чарівний бар, безумовно, став основним продуктом серед середнього міста. Панорамний вид на горизонт Хадсон та Нью-Йорк створює дивовижний фон для всіх ваших фотографій на вечірці. Ava Lounge також пишається передовим мистецтвом і може влаштовувати приватні заходи.

Уродженці королеви (особливо Асторія) майже цілком усвідомлюють фантастичний пивний сад та місцевий отвір для поливу Чеський пивний сад. Це чарівне стильне місце з 15 пітчарними пивами не просто заощадить гроші на напоях, а на таксі додому з Манхеттену. Це, безумовно, літня гаряча точка та погано зберігається таємниця Нью-Йорка. У них чудові напої на крані, і будь-який любитель пива любить щоразу спробувати щось нове.

Незалежно від місця, вечірка на відкритому повітрі в Нью-Йорку, безумовно, є особливою справою, і вона комплектується чудовим горизонтом, чарівними садами на відкритому повітрі або панорамним видом на Гудзон. Це, звичайно, атмосфера, яку ви просто не можете дістати в іншому місці. Це може бути ідеальною ідеєю зробити вечірку унікальною і красивою подією, на яку можна оглянутись.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *