Nov 28, 2019
65 Views

Ласкаво просимо у світ італійських десертів

Written by

Ми вирушимо в тур по сенсаційному та дражливому світу італійських десертів. Ми будемо тихо ступати десятками світлих і хрустких піццелей, тротуарами біскотті та вуличками, облицьованими канолі. Під небом, посіяним хмарами з желато, відчуваючи вітер шоколаду, анісетту та мигдалю, що дме через наше волосся, давайте прогуляємося тихими вигадливими вулицями, вистеленими живоплотами тирамісу, та побачимо газони, посіяні скупченнями Farfellete (бантики) та італійської любові Вузольні файли cookie.

Ви ніколи не замислювалися над тим, як і чому деякі культурні страви з’явилися за ці роки?

Ми вивчимо частину фольклору та історію, що стоїть за італійськими десертами, і порівняємо продукти, що виникли в Північній Італії, з продуктами з Південної Італії та дізнаємось причини, якими вони відрізняються. Ми дізнаємось, як свіжі фрукти, шоколад та сири можна поєднувати для створення десертів, які будуть радувати ваші смакові рецептори. Ми виявимо, що насправді існує «здорове морозиво», коли ми занурюємось у кургани з гелато та сорбетів. Ми навіть дізнаємось, як додавання алкоголю посилює смаки вашого десертного творіння! Будуть поради щодо використання залишених хлібів для приготування хлібних пудингів, посилення їх італійським лікером, як Limoncello, для приготування солодких десертів.

Спробуйте деякі рецепти по дорозі.

Експериментуйте з ними, додаючи або змінюючи інгредієнти за своїм бажанням – можливо, навіть створіть щось нове і захоплююче! Здивуйте свою родину новими цікавими десертами, які приємно смакують та вражають! Дивіться, як діти дивуються, як ви кладете їх улюблені фрукти, пудинги або морозиво в «Піцальські миски», які вони можуть їсти, коли начинка піде. Гей … не мити посуд …. ти мусиш любити це, мамо!

Тож давай разом; приєднуйтесь до цієї пригоди в десертній кухні та історії. Це подорож, яку ви не скоро забудете!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *