Nov 24, 2019
64 Views

 Найкращі переваги вечірки на весіллі – персоналізовані фантики з цукерками

Written by

Надання вечірки на весільний прийом відвідуванню гостей як невеликий знак вдячності – традиція, яку більшість наречених і наречених досі дотримуються. У той час як деякі пари намагаються придумати нові ідеї, жоден з цих варіантів не відповідає задоволенню та задоволенню від персоналізованих фантиків із барних цукерок, створюючи особливий момент для вашого весільного торжества. Продовжуючи привертати свою повну частину уваги як один із найпопулярніших варіантів, персоналізовані фантики з цукерками можуть легко засвоїти настрої вашого особливого дня, додавши пам’ятні моменти до вашого «солодкого випадку». Ще важливіше, на цукеркові батончики так само добре дивитись, як і на їх вживання. Ось декілька цікавих способів включити персоналізовану фантику з цукерки і привернути увагу до бляшанок у весільний прийом.

Параметри їстівного місця

Як здорово було б, щоб ваші гості приїхали на ваше весілля лише для того, щоб виявити, що їхні картки місця фактично прикріплені до цукеркових батончиків із зазначенням вашого подружнього імені разом із датою весілля? Можна навіть створити спеціальне повідомлення на зворотному боці етикетки. Крім того, вашим гостям обов'язково сподобається щось поскудити, чекаючи початку урочистостей.

Цукеркові буфети

Традиційні весільні прийоми демонструють весільний торт як десерт, але, нерідко, гості шукають додаткових солодощів, щоб задовольнити свою тягу до страв солодкого смаку. Особливо це стосується того, як подається кава після вечері. Цукерковий фуршет – це ідеальне рішення, що дає вам можливість побалувати себе маленькою шоколадною досконалістю за допомогою батончиків Hershey, Jordan Jordan та різноманітних ваших улюблених цукерок.

Декоративні елементи

Квіткові дисплеї та повітряні кулі – традиційний вибір декоративних цілей для ранкових, денних та вечірніх весільних прийомів. Додавання дисплеїв із спеціалізованими фантиками та цукерками може додавати приємний колір кольорів, а також особистість вашій тематиці прийому. Від примхливих повідомлень та фотографій на кольоровій упаковці цукерок до гершеських самородків та мініатюрних цукеркових батончиків ваше місце весілля наповнене солодкими повідомленнями про весільне блаженство та солодкими речами.

Для вечірнього та урочистого весілля можна включити декоративні дисплеї, на яких розміщені невеликі пачки цукерок із витонченими обгортками у всьому місці проведення весілля. Для повсякденних, ранкових та післяобідніх весіль ви можете демонструвати міні-пачки цукерок, покриті різними кольоровими обгортками, кожна з яких пропонує унікальне повідомлення своїм гостям. Для кожного типу місця проведення весілля можна підсолодити своє місце розташування декоративними баночками або тарілками, накритими купами персоналізованих цукеркових батончиків та крихітними самородками шоколадних частувань. Звичайно, дерев'яні коробки для чаю, наповнені цукерками, також додають приємного відтінку цукрової забави у вашу весільну подію.

Торти

Якщо ви справді любитель всього солодкого, чому б не розглянути торт з цукерками? Пекар може прикрасити сторони вашої кондитерської виробу цукерками з молочного шоколаду на ваш вибір, стоячи на боках.

Найкращими послугами весілля на прийомі весілля можуть бути саме персоналізовані цукеркові батончики з індивідуальними обгортками. Зрештою, персоналізовані обгортки з цукеркових барів доставляють солодкі повідомлення, які люблять ваші гості. Щоб додати ще більше задоволення незабутньому дню, ви можете розглянути спеціалізовані бляшанки та фантики Hershey, щоб поділитися своєю любов’ю один до одного, своєю сім’єю та солодкістю, яку може запропонувати життя.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *