Nov 25, 2019
56 Views

Ода десертам

Written by

Вчені говорять нам, що цукри – це не першочергові продукти, і ми знаємо, що навіть у найскромніших, десерти виражають певну поблажливість. Насправді з давніх часів солодке блюдо було розкішшю, зарезервованою для багатих. У Стародавньому Римі бідні готували страви, що складалися з крупи та будь-якого доступного м’яса чи овочів, тоді як заможні насолоджувались стравами з трьох страв, останньою стравою подавали солодке блюдо.

Сьогодні солодке блюдо – це вже не заповідник заможних. Більшість з нас регулярно пригощають себе як регіональними, так і міжнародними солодкими стравами. Пустелі цілком можуть бути завершальним ходом їжі, але витоки цього слова припускають, що це щось із зірок.

Слово «Десерт» походить від французького слова «Десервір», яке посилається на акт очищення таблиці. Це було буквально практикою в Стародавньому Римі, як тільки основна страва була укладена, весь стіл було вивезено і новий столик був принесений для розповсюдження десерту. Отже, десертний стіл називали другим столом.

Стародавні римляни не були першими, хто їв десерт, як частину страви; греки перед ними також насолоджувались десертними стравами, як і стародавні єгиптяни. Що нам говорить розвиток культури десертів? Немає сумнівів, що це має багато спільного з інстинктивною потребою очистити піднебіння і приборкати каламутні моря шлунка після складного прийому їжі. Але десерт також є вираженням прагнення до трансцендентності, виходу за межі механіки та обов'язків простої страви.

У духовних десертах говорять серце і розум. Насправді це постійно підтверджується найвишуканішими розкішними десертами, будь то традиційними чи новельними. Сирний пиріг, приготований з найвищого вершкового сиру та найчистішої ванілі, встановлений на шкірці крекера Грема і крафтера з вишуканим почуттям візуального балансу – це видовище. Це збуджує естет у всіх нас, а його ретельне розташування смаків та форм – це визначення вишуканого.

Давайте перевіримо солодкий пасаж десерту роками.

Стародавні – Фрукти, ймовірно, були першими десертами. Найдавніші зібрані десерти складалися з фруктів у меді. Рудиментарні фруктові коржі виготовляються в Єгипті. Древні римляни роблять десерти дуже схожими на суфле, пудинги та сирники.

62 до н.е. – Римський імператор Нерон відправляє своїх людей, щоб принести лід з гір, щоб зробити його фруктовий десерт. Це один із перших зафіксованих екземплярів морозива.

1400 до н.е. – Імбирний хліб виготовляється шляхом замочування сухарів у меді та спеціях. Біле борошно стає популярним у середньовічній Європі.

1600 до н.е. – Праліни створені французьким офіцером і дипломатом. Цукор продовжує бути дорогим у 16 ​​столітті, мед використовується для підсолодження.

1700 рр. До н.е. – Вплив магічних страв на індійську кухню включає улюблені солодкі страви, такі як Барфі, Халва та Гулаб Джамун.

1740 р. До н.е. – зафіксовано перший кекс. Цукор-порошок стає широко доступним по всій Європі до 18 століття.

1847 р. – винайдений твердий шоколад, що призвело до виробництва перших шоколадних батончиків.

20th Century – Машина крутила цукерки з бавовни, дебютував на Всесвітній ярмарку 1904 року, де це моментальний хіт. Займається масове виробництво кондитерських виробів та швидких десертів. Винайдено конус з морозивом, продаж морозива буме в 1930-х роках. Тирамісу винайдено в Італії в 1982 році.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *