Nov 27, 2019
60 Views

 Пекарня у маленькому місті розповідає милу історію

Written by

Земляний зігріваючий запах свіжоспеченого хліба вітає вас, коли ви проходите через двері в Souris & # 39; Мінарна пекарня. Стіни вистелені щедрою вибіркою домашніх пропозицій, таких як хліб з цільного пшениці, сирні булочки та пончики з цукром, наповнені варенням, небеса! І якщо це ваш щасливий день, сидячи на непомітній полиці праворуч, тихо загорнувшись у целофан, – це найсмачніші, найсмачніші батончики з граноли, які ви коли-небудь матимете щастя на смак.

Бари з гранолою в пекарні «Minary» є одним із Souris & # 39; найкраще зберігати в таємниці. Не всі знають про ці скромні солодкі частування, але власник, Дарвін Мінірі, каже, що хоча ці колекції вівсяної каші та амброзії є таємницею, це справжній виклик зробити достатню кількість барів з гранолою, щоб задовольнити попит. "Є люди, що переїхали двадцять років тому, які все ще повертаються і шукають батончики для граноли, і коли тут є відпочиваючі, ми можемо робити барани з гранолою щодня", – говорить він. Дарвін погодився показати мені, як я робив ці жувальні батончики, але змусив мене пообіцяти не друкувати рецепт.

Змішувач промислового розміру заправляється і готовий, коли ми прямуємо до задньої частини пекарні. "Нічого собі", зауважую я. "О, це нічого, – відповідає Дарвін, – тут ми поєднуємо дійсно великі партії". Він вказує на стіл біля мене, який насправді є добре прихованим змішувачем надмірного розміру. Дарвін налаштований на роботу, практикуючи руку того, хто міг зробити батончики з граноли уві сні, він зважує інгредієнти один на один із набором старовинних ваг. Без рецептів чи карток, мірних ложок або чашок він майстерно розбиває кожен інгредієнт на відчуття. "Мій тато був пекарем, і я це робив все життя. Це в крові", – пропонує він у поясненні. Незважаючи на брак друкованих матеріалів, Дарвін запевняє мене, що він використовує рецепти, але потім додає, що "я завжди заплющую це яблуко. Це більше почуття".

Змішувач налаштований на роботу, поєднуючи кожен ретельно виміряний інгредієнт. Дарвін, час від часу зупиняє машину, щоб вискоблювати боки або додавати ще трохи цього інгредієнта. Після того, як він вважає тісто просто правильним, він передає речі своєму синові Адаму. Пом'яті жменьки тіста опускаються на вистелені пергаментом форму для запікання. Посипання борошна готує їх до того, як вони спритно розкатуються в рівний шар, яким би пишався геодезист. Потім Дарвін засуває каструлі у найбільшу піч, яку я коли-небудь бачив. Це жахлива конвекційна конвекція, яка служить серцем пекарні з 1956 року. Поки батончики повільно обертаються в нагрітому просторі, який є більш чорним колесом, ніж духовкою, я запитую Дарвіна про його життя пекарем у маленькому містечку.

"Торгівля хлібобулочними виробами начебто втрачене мистецтво", – каже він, нарікаючи на те, що так багато людей в Сурісі прагнуть до того, щоб в Брендоні все-таки купувати, а не часто відвідувати його. "Підтримка не є такою, якою вона була раніше для пекарів у невеликих містах. Схоже, ми втрачаємо всіх на великі цитати. Ви просто не можете конкурувати з ними цінно, так що ви треба випускати товари кращої якості, тому що ви не можете відповідати комерційним цінам. "Забезпечення продукту високої якості Дарвін розривається між тим, що він знає, що є правильним, та попитом на надання таких товарів, як те, що пропонують великі супермаркети. & # 39; Люди скаржаться, що наш хліб триває лише тиждень, перш ніж він цвіли, – пояснює він. Єдиний спосіб подолати це – помістити інгібітор цвілі, але справжній хліб повинен запліснявіти – він не повинен тривати півтора місяця на полиці, перш ніж він позеленіє. Мені просто не подобається те, що роблять із цими добавками хімічні речовини. "Він декламує перелік усіх додаткових інгредієнтів хліба, який промислово виготовляється, і, незважаючи на смачний аромат випічки батончиків з гранолою, я відчуваю, що втрачаю апетит". Люди не & # 39; не розумію, наскільки оброблені продукти, які вони купують, – продовжує він. У Minary вони намагаються вживати лише необроблену борошно, а останнім часом включають лише інгібітори цвілі через попит на продукт із більшим терміном зберігання. хімічна, яка перетворюється на вирощування врожаю, і кількість хімічної речовини, яка перетворюється на те, щоб борошно було білим і хімічні речовини, які використовуються для того, щоб продукт був останнім, я маю на увазі, що природні пекарі переживають пекло часу, ті, хто відмовляється ставити що-небудь у це. Ви намагаєтесь сказати людям, що ви нічого не хочете класти у свій хліб, але вони кажуть: ну чому б ні? Я хочу, щоб мій хліб тривав. & # 39; Тож я відчуваю, що мені потрібно це вкласти. "Років тому люди не мали алергії на глютен, як це роблять зараз. Двадцять років тому там була дивна людина, але, здається, зараз це все".

Дарвіна перериває звуковий сигнал таймера. Він клацає його і тягне відкрити дверцята духовки. Ще один раз навколо повинно бути просто так, і двері зачиняються. Я вирішую змінити такт і запитати про те, як розвивається бізнес. "У зимовий час, якщо ми просто покладаємось на місто, це жорстоке", – скаржиться він. "Є дні, які ви могли закрити рано, тому що втрачаєте гроші, щоб залишатися відкритими". Останні зміни до законів про маркування харчових продуктів ще більше ускладнили ситуацію. Тепер від Дарвіна потрібно платити за маркування харчових продуктів для будь-якого товару, який він хоче продати за межами власного магазину. "Я подзвонила про маркування і поговорила з кимось в Оттаві, хто звучав так, ніби вона не лайно. Вона сказала: дивіться, ви повинні нанести маркування харчових продуктів на все, що ви продаєте в магазинах і якщо ви нічого не будете, то ми знову зайдемо і витягнемо його з полиць. Якщо вас одного разу схоплять, то вас оштрафують, тому ми просто витягли наші речі ", – говорить він, маючи на увазі відсутність продуктів Minary з прилавків доріжки Суріс-Веллі. Дарвін сподівається, що маркування зроблено для деяких більш популярних товарів, щоб він міг знову продатись у продуктовому магазині, але каже, що просто не може дозволити собі заплатити за все.

Дарвін витягує гранолеві батончики з-під кінця і ставить їх охолоджувати вентилятором. "Літо добре, тому що ми повністю наповнили кемпінг, і це місто, як місто два рази. Туристам подобаються і солодкі речі, і булочки з хот-догами та гамбургери. Вони заходять сюди і кажуть, наскільки щасливим є місто. завжди кажуть: наше місто втратило пекарню років тому "Дарвін сподівається, що йому ніколи не доведеться зачиняти свої двері. Він любить своє життя пекаря, і його захоплення його ремеслом заразливе. Але він каже, що без місцевої підтримки це може бути рішення, яке колись доведеться прийняти.

Тепер бруски вважаються достатньо прохолодними для різання в пекарні – це все, і бруски повинні бути десь між занадто гарячими і занадто крутими, щоб забезпечити ідеальний шматочок. Адам дістає правителя і, як архітектор, вимірює та маркує аркуш, як ніби це креслення. "Містер Перфект – єдиний, хто їх ріже", – говорить Дарвін, гордо спостерігаючи за технікою свого сина. "Він дуже вибагливий, тому що, за його словами, презентація робить продаж". Порізка завершена, Адам обережно переміщує партії гусячих, смачних гранольних батончиків на пластини з пінопласту та обмотує їх целофаном. Я заплющу рот, щоб не допустити, щоб трут каскадував під підборіддям. Недарма ці речі неможливо тримати на складі, один запах залишає мене потребу в напої, щоб зневоднюватися.

"Ви хотіли б забрати одного додому?" Дружина Дарвіна Сінді пропонує – наче я б навіть мріяла відмовитись ?! Моя дієта може зачекати до завтра, і я коротко роздумую, чи зможу я з'їсти всі шість барів до того, як повернусь додому, тому мені не доведеться ділитися з дітьми. Я дякую Дарвіну та його родині за те, що вони знайшли час, щоб показати мені чари. Мені приємно і щасливо знати, що в нашому маленькому містечку досі є пекарня, яка піклується про свою продукцію, дбає про свого споживача і дуже намагається не відставати від попиту на ці смачні батончики з граноли. Але тепер, коли секрет вийшов, я думаю, що мені доведеться встати досить рано вранці, якщо я хочу дістати свою, перш ніж вони розпродаються.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *