Nov 23, 2019
54 Views

Перелік нутросистемних гнучких страв – вибіркове меню

Written by

У мене виникає багато запитань щодо їжі Nutrisystem flex. Про цю програму дуже багато подобається, оскільки вона дозволяє робити два вихідних дні щотижня. І це приблизно на 100 доларів дешевше звичайної жіночої програми. Але є деякі помилки щодо їжі, про які я розповім у наступній статті.

Їжа дійсно не відрізняється. Ви просто отримуєте менше цього: Для програми Nutrisystem flex немає спеціальних продуктів. Але ви отримуєте достатню кількість їжі, щоб їсти п'ять разів на день протягом 20 днів, а не 28 днів. Тож, коли вони доставлять ваше замовлення, менше коробки буде в коробці, оскільки ви берете вісім вихідних днів на місяць. Але вибір сніданку, обіду, вечері, закусок та десертів залишається незмінним. Ви все одно можете вибирати з меню будь-які продукти, які вам подобаються. Ви просто обираєте на 20 днів, а не на 28. Я перегляну вибірку продуктів нижче.

Зразок меню Flex Nutrisystem Flex: Коли ви замовляєте будь-який пакет Nutrisystem, вам надається вибір перейти до вибірки найпопулярніших елементів ("замовлення улюблених") або ви можете вручну вибрати свій власний ("вибрав своє меню") Нижче наведено пункти з обраних замовлень . Але весь вибір їжі доступний, якщо ви хочете вручну вибрати свої продукти. Для цього немає додаткових витрат. Базова ціна обох становить близько 234 доларів (і це раніше, ніж купони, акції або заохочення, які зазвичай знижують це ще більше.)

Зразок меню сніданку:

яблучний корж

чорничний кекс

гранола-бар (шоколадна стружка часто включена)

зернові (часто включають гранолу, нутрициннамонові квадрати (як крупа), нутріфлаки (як матові або кукурудзяні пластівці), і нутріКрунч (як капітанська крихта, але набагато менше солодкого), і

яєчня (овоч і чеддер).

Зразкове меню обіду

супи (наприклад, квасоля і шинка, мінестроне, макарони з яловичиною)

феттукцин альфредо

сир тортелліні (дуже хороший)

курячий салат

сирна картопля

шоколадне арахісове масло або фрідж (теж дуже добре)

Меню зразка вечері:

равіоліс (шпинат та м'ясо або томатний базилік (кілька моїх улюблених)

макарони і сир

чилі

піца (плоский хліб або густа скоринка – обидва дуже непогані, але я фактично віддаю перевагу плоскому хлібу)

два типи лазаньї (один овочевий варіант)

курячий пармезан

горщик смажений

Вибір десерту та закуски:

десертні батончики: (шоколадне та арахісове масло, шоколадна крихта, шоколадна карамель – все дуже добре)

печиво (арахісове масло, вівсяна каша, родзинка, горіх макадамії, шоколадна стружка, білий шоколад, мигдаль)

кренделі

фішки.

Як бачите, тут є досить непогані пропозиції, але знову ж таки, це популярний пакет вибору. Тут залишилися кілька дійсно хороших варіантів (наприклад, тако, бісотті, квасоти лимона, торт з шоколадним фунтом і т. Д.). В основному, в упаковці улюблених ви даєте вам те, що більшість людей любить найкраще, але ви не ' t прив’язаний до них. Як я вже говорив раніше, ви можете вручну вибирати страви, використовуючи "вибране меню", якщо вам подобається, що дає вам змогу отримувати лише ті продукти, які вам подобаються, в тих смакових якостях, які ви віддаєте перевагу.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *