Nov 29, 2019
57 Views

Почуття доброго гумору

Written by

Рік був 1920 року в Янгстауні, штат Огайо, коли Гаррі Берт, який володів магазином морозива та цукерок, створив унікальне шоколадне покриття для свого морозива. Поки дочці сподобався смак, вона вважала його безладно їсти, тому син запропонував заморозити морозиво з покриттям і вставити паличку. Вже продаючи льодяники, тато малював частування після своїх прихильників Jolly Boy Suckers, і морозиво було народжене. Борт, схожий на винахід підприємця в штаті Айова, який придумав ескімоський пиріг роком раніше, Берт побіг (а точніше їхав) з ним, здійснивши своє унікальне розповсюдження продукту для своїх клієнтів, а не чекаючи, коли вони приїдуть до його магазин. Мабуть, великі розуми думають однаково, тому що через кілька років народилося ескімо, але зроблене з заморожених фруктово-ароматних соків, а не морозива.

Фотографії товару були на зовнішній стороні вантажівки, але вони нам не потрібні, оскільки у нас були всі улюблені, і людина Доброго Гумору завжди знала, які маленькі двері відкрити, витягуючи наші запити миттєво. На зайнятих міських вулицях коляски-штовхачі часто стикаються з тротуарами з обмеженим вибором, але одне, що ніколи не змінювалося, було вразливим малюнком морозиво, покритого шоколадом.

Назва Good Humor, очевидно, походить від любові до солодощів Америки та бізнесу, що надходить до морозива. З тих пір мало що змінилося, за винятком великого вибору заморожених частувань, які зараз доступні, але явно Добрий гумор був першопрохідцем. Прагнучи розповсюдити своє нове творіння, хоча в 1920-х роках був дещо примітивним, Берт придумав візочки раннього продажу, оснащені дзвіночними дзвіночками, щоб попередити дітей про те, що заморожені частування знаходяться поблизу, розумний та винахідливий спосіб продати своє новостворене творіння. Це був миттєвий хіт. Невдовзі послідували вози, щоб захопити мешканців міста та не засмічувати рух вулиць. Людина доброго гумору в його крохмалистому білому мундирі був неповнолітньою знаменитістю на своєму маршруті і став домашньою назвою у 50-х та 60-х роках, часто знімався у фільмах.

Не дивно, що компанія визнала важливість масового розповсюдження в продуктових магазинах, і в середині 1970-х бари Good Humor зайняли своє гідне місце поряд з Popsicles та Eskimo Pies. Об'єднавшись з Popsicle та Klondike, три зараз домінують на ринку новинок морозива.

Хоча Клондайк панує як найпопулярніший батончик морозива в Америці, додавання сендвічів з морозивом Oreo очолює репертуар бренду Good Humor (не дивно, з диво популярним смаком печива Oreo), за ним слідують Полуничний корж на другому місці та Chocolate Eclair – на третьому місці. На жаль, деякі оригінальні класики, як, наприклад, шоколадний солод, вже не в меню, але залишаються в спогадах багатьох бумерів (включаючи цього автора).

Хоча знайома біла вантажівка 40-х та 50-х років майже не зникла, і багато інших варіантів з'явилися у морозильних камер супермаркетів, приціл та звук цієї вантажівки залишиться незаперечно у свідомості та серцях бумерів, і більше нічого ніколи не буде повністю зайняти їх місце.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *