Nov 24, 2019
56 Views

П'ять десертів Великої Гватемали

Written by

У кожній країні є свої солодощі та десерти. Іноді їх знають переважно лише в країні походження, а іноді вони стають досить популярними через експозицію в етнічних ресторанах. Деякі десерти Гватемали за своєю суттю схожі на ті, що в інших країнах, як і їхній торт "Боррахо". У багатьох культурах є торти, просочені цукровим сиропом і спиртом. Інші десерти Гватемали куди більш незвичні.

Згаданий вище пиріг "Боррахо" – це легкий бісквітний бісквіт, який буквально просочений цукровим сиропом, вкритим типовим гватемальським ромом, виготовленим з їх посівів цукрової тростини. Цей торт зустрічається в кондитерських магазинах навколо міста Гватемала, і зазвичай продається шматочком. Шматочки кладуть у більшу папір для булочок, щоб містився сироп, що витікав. Торт зверху присипається кукурудзяним крохмалем, приготованим з молоком, а потім прикрашений родзинками. У ранньому житті я ніколи не чув про такий вид торта, і він швидко став улюбленим. Цукровий сироп готується з справжньою паличкою кориці, тому сироп ароматизований корицею. Торт простий у приготуванні, як і будь-який бісквіт, а будь-який простий пудинг з кукурудзяного крохмалю працює для начинки.

Rellenitos de Platano – один із десертів, якими я завжди був зачарований. Платани – це подорожники, а реллено засоби заповнені. У цьому випадку ці маленькі десерти овальної форми наповнені чорною квасолею, приготованою до пасти. Якщо це звучить дивно, це все-таки смачне поєднання смаку. Їжа подорожників і чорної квасолі, що є спільним для будь-якої їжі, є особливо смачним поєднанням. У цьому випадку подорожники вариться і пюре, додається трохи цукру і кориці, і це зовнішня частина десерту. Очищену чорну квасолю відварюють до густої пасти і невеликий шматочок поміщають у центр шматочків подорожника овальної форми. Їх обсмажують і обвалюють в гранульованому цукрі для подачі в гарячому або холодному вигляді.

Чанклета – ще одне цікаве використання овоча. Вони зроблені за допомогою кабачків шайот. Часом цих кабачків вдосталь, і використовувати їх як десерт – це просто ще один спосіб використати надлишки. Хаоти готують цілими. Після тендеру вони розділяються навпіл, а нутрощі визначаються як для двічі запеченої картоплі. Внутрішня м’якоть пюре або пюре, а цукор, кориця, родзинки і крихти печива додаються до загустіння. Суміш поміщають назад в шкурки хаоти і встановлюють на форму для випічки. Вони випікаються до готовності, приблизно від 20 до 30 хвилин. Назва Chancleta означає тапочки, оскільки вони повинні нагадувати тапочку.

Polvorosas – тип печива з пісочним піском. Назва походить від слова polvo, що означає порошок або пил. При запіканні печиво перекочується в цукрову пудру, тому кусання в них дає одну з причин того, що вони так називаються. Пісочне печиво будь-якого виду робиться без додавання яєць для з’єднання тіста або тіста, і це робить пісочне печиво незвично крихким. Ці маленькі печиво виготовлені в невеликі круглі форми з плоским верхом. Вони майже такі ж, як печиво, відоме як сніжки, або мексиканські весільні торти.

Інші типово гватемальські солодощі продаються вуличними продавцями на багатьох вулицях. Гватемали роблять цукерки з малоймовірних речей, таких як кабачки або солодкий картопля, а також деякі фрукти, такі як інжир, апельсинова шкірка або гуава. Ці цукор-фрукти або овочі можуть зайняти кілька днів через тривалий, повільний процес готування, необхідний для того, щоб привести їх до висушеного, кристалізованого стану.

Поряд з цими цукатами також продається багато інших типових цукерок, і всі вони мають свій особливий смак та форму. Всі ці десерти дивують своєю різноманітністю та уявою тих, хто придумав рецепти. Нічого не марно. Навіть тістечка, що залишилися, перетворюються на новий торт, використовуючи крихти як основу.

Дякую, що знайшли час, щоб прочитати мою статтю. Я сподіваюся, що це було інформативно і допомогло вам у вашій власній кулінарній подорожі.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *