Nov 25, 2019
54 Views

 Тайський десерт – 5 повинні їсти солодощі в Таїланді!

Written by

Тайський десерт часто надзвичайно солодкий і зазвичай важкий на противагу легкому та повітряному. Кокосова сметана, солодкий липкий рис, заварний крем і масив фруктів – популярні характеристики. Ось кілька найпопулярніших страв тайського десерту.

Липкий рис з манго є одним з найвідоміших і популярних варіантів. Він виготовляється з поєднанням солодкого липкого рису, шматочком дуже стиглого жовтого манго і залитим соусом з солодкого кокосового крему. Клейке рисове манго поширене в Таїланді і те, що любить майже кожен!

Тонг Іп, Тонг Йорд і Фой Тонг , це три десерти, які йдуть на руку. Тріо всі зроблені з яєчних жовтків і навантажень цукру, але кожен формується в різні веселі форми. Усі троє часто їдять разом.

Вареники з кокосового рису , відомий як Ханон Крок, є по всьому Таїланду. Їх роблять з рисовим борошном, підсолодженим кокосовим горіхом і іноді засипаним різноманітними начинками. Потім пельмені готують, як млинець, у гарячій посуді.

Такох в основному важкий заварний крем з кокосовим горіхом. Заварний крем виготовляється з тапіока, борошна, великої кількості кокосового крему і підсолодженого цукром. Зазвичай його подають у обгортці з бананового листя, щоб він надавав форму і надавав твердість.

Змішаний десерт з льоду відомий як Нам Кан Сай – це комбінація желе і цукати, які вибираються в миску, а потім покриваються подрібненим льодом і сплеском цукрового сиропу або згущеного молока. Результат – освіжаючий тайський десерт, який чудово підійде у спекотний день!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *