Nov 25, 2019
67 Views

 Французькі десерти та випічка

Written by

Що краще, ніж десерти та випічка? І все-таки, що краще, ніж французькі десерти та випічка? Chocolat Mou, сирний круасан, crleme brulee. Вони звучать по-французьки, вони виглядають по-французьки, і вони так добре смакують.

Французько історично відомо, що вони роблять одні з найкращих десертів та тістечок у світі. Це насправді точно, принаймні з мого досвіду. Французи також експортували свою експертизу десертів та тістечок у багато країн, які історично колонізували. Ось чому ви бачите багато чудових французьких кондитерських магазинів на Близькому Сході.

Загалом десерти та випічка французького стилю мають прекрасний смак. Вони також, як правило, дуже елегантно оформлені. Дивлячись на французький десерт, ви миттєво оцінюєте всю роботу, яка вкладається в деталі, щоб зробити його апетитним, з якого кута ви дивитесь на нього. Французькі десерти також зазвичай барвисті. Різні соуси використовуються для додання кольору та життя кожному шматочку десерту.

Круасан
Ви коли-небудь скуштували французький круасан? Я маю на увазі круасан, виготовлений французькою пекарнею, справжню французьку пекарню? Якщо ви ще ні, то ще не скуштували круасани. Забудьте про всі круасани, які ви знайдете в іншому місці. Круасан французького виробництва просто інший.

По-перше, французька випічка настільки хрустка і масляниста. По-друге, найбільше значення має начинка. Будь то сир, шоколад чи мигдаль, він солодкий, але не такий солодкий. Використання додаткового солодкого сиру або полуничного джему, що зазвичай зустрічається в круасані, домінує в смаку.

Крем брюле
Це означає "згорілий крем", тому що верхній шар складається з обпаленого шару "карамельний крем", який утворює дуже продуману, але міцну плівку, яка захищає заварний крем під ним.

Crème Brulee стає одним з найпопулярніших десертів у ресторанах США. Ви майже бачите це в більшості меню цих днів.
Якщо вам подобається заварний крем з ароматом злегка згорілого цукру, це ваш улюблений.

Chocolat Mou
Ну, що означає "Mou"? По-французьки це означає «розтоплено». Таким чином, Chocolat Mou – «Розтоплений шоколад». Він виготовлений з морозива і розтоплених шоколадних шматочків.
Його подають у склянці, і ви навіть можете його випити. Цей чудовий французький десерт поки не настільки популярний у Сполучених Штатах, але він збирає деяких шанувальників стрімко.
Chocolat Mou знаходиться на межі між морозивом та молочним коктейлем. Він не такий густий, як морозиво, але не такий рідкий, як молоко.

Підсумовуючи це, французи роблять кілька найбільш бажаних десертів та тістечок у всьому світі. Деякі з французьких ікон десертів та тістечок – шоколад-му, круасани та брюле-брюми.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *