Nov 26, 2019
61 Views

Чи можете ви заморозити Тирамісу?

Written by

Часто виникає питання, чи можна заморожувати десерт з тортів тирамісу чи зберігати його в холодильнику. Звичайно, тирамісу найкраще смакує, коли свіжий, але хороша новина – так, тирамісу можна заморозити. Насправді, я особисто вважаю за краще, коли його роблять на 1–2 дні вперед і зберігають у холодильнику, де аромати дозволяють трохи змішатись і дозріти. Не хвилюйтесь, це триватиме до four днів. Залишки (якщо такі є) слід негайно охолодити в холодильнику.

Після збирання тирамісу можна заморожувати до тих пір, поки ви не будете готові його подавати, якщо ви не подаєте його негайно. У статті на веб-сайті "Харчова мережа" вказується "Тирамісу можна заморожувати на термін до three місяців. Тирамісу (без фундуку з фундуком та какао) загорніть у подвійний шар пластикової упаковки та шар алюмінієвої фольги. Розморожуйте на ніч у холодильнику та зверху з горіхами і какао ». Хоча це, безумовно, може спрацювати, я так довго не зміг утримати, тому не можу підтвердити тривалість часу заморозки. Це завжди дуже смачний десерт і в моєму домі не триває довго. Якщо ви це зробите, будь ласка, повідомте нас про це.

Що стосується окремих компонентів, ви можете зробити свої пані або савойярі заздалегідь, оскільки вони є просто легкими і солодкими бісквітними коржами приблизно в формі великого пальця, їх можна заморозити в морозилці і розморозити, коли вони будуть готові до використання. Зазвичай їх замочують в цукровому сиропі або лікері, наприклад, кава на десерт тирамісу. Кава, яку ви використовуєте, все одно повинна бути прохолодною, і ви можете сміливо зберігати її в герметичній пластиковій тарі в холодильнику. Насправді, на мою думку, якщо леді палець лише трохи затхне, тим краще. Вони ніби трохи краще всмоктують рідину.

У спільноті для випічки та десертів існує багато дебатів щодо того, як довго ви можете фактично зберігати своє тирамісу та чи потрібно взагалі заморожувати його. Майте на увазі, що є компанії, які постачають заморожений тирамісу, тому ви повинні бути впевнені в тому, що ваше буде просто охолодженим або замороженим. Хоча мені цікаво, як довго ви зможете протриматися, перш ніж піддатися смачному десерту щоразу, коли відкриєте дверцята морозилки чи холодильника?

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *