Nov 28, 2019
61 Views

Чи можете ви отримати солодощі на Medifast?

Written by

Я часто чую від людей, які розглядають можливість дієти Medifast, але у них багато "що робити", якщо на них погодиться. У них часто виникає багато питань на кшталт: "що робити, якщо я голодую?" Або "що, якщо я обдурюю?" Або "а що, якщо я хочу чогось солодкого?" Ця стаття буде присвячена тому, що станеться, якщо ви прагнете солодощів, перебуваючи на Медіфасті.

Перш за все, ви повинні знати, що у меню є багато варіантів солодкого та десертного типу, які вам дозволено їсти. І вам дозволено п'ять таких варіантів на день, без жодного обману. Наприклад, коктейлі продаються в солодких і насичених ароматах, таких як голландський шоколад, банан і французька ваніль. Вівсяна каша має такі аромати, як кленовий коричневий цукор та чорниця. Є смак бананового і ванільного пудингу. Є млинці з шоколадом і тістечками. Плюс до цього, в різноманітних десертах є м'яке подавання морозива, як прихильності, такі як горіховий горіх і кава. Нарешті, майже всі білкові батончики солодкі та входять в такі смаки, як шоколадна м'ята, карамель та лимонний безе.

Я знаю, що багато людей жадають страв десертного типу, коли вони на дієті, але, чесно кажучи, ви повинні бути в змозі задовольнити свій солодкий зуб, навіть не обманюючи, тому що так багато (якщо не всі) упакованих дієтичних продуктів мають солодкі смакові якості. Хоча ви, мабуть, вирішите на більш обідню страву на обід (наприклад, чилі чи суп), один із солодших варіантів сніданку та закусок – це чесна гра.

Крім того, вам дозволяється пара перекусів на день поза п’ятьма готовими стравами. (Отже, теоретично, якщо ви включаєте дві закуски, ви їсте в цілому сім разів.) Два з дозволених продуктів, які ви можете перекусити, – це солодощі без соку і цукор, що обираються в солодкому вигляді. , фруктові та шоколадні аромати.

Нарешті, є кілька рецептів, які дозволяють вам приготувати печиво, кекси та тістечка, використовуючи попередньо розфасовану страву як інгредієнти, тож вам слід мати можливість задовольнити ваші солодкі зуби зі звичайного меню, не потребуючи все це обдурювати. Якщо говорити про вихід із меню, якщо ви вирішили це зробити, не бійте себе. Просто почніть робити якомога швидше. Наприклад, якщо вам просто потрібен шматочок повного жиру або повний цукровий пиріг або щось подібне, просто обіцяйте завтра повернутися до своєї дієти. Мені не дуже важливо раз на час їсти солодощі на цій дієті. Компанія розуміє, що люди хочуть цього або не замовляли б усі ці шоколадні, арахісове масло, м'яту та фруктові ароматизовані продукти. Більшість людей раз у раз обманюють, і вони йдуть прямо, щоб досягти чудових результатів. Справжня небезпека полягає не в солодощах, а в тому, щоб не повертатися до дієти, коли ви відхиляєтесь лише на день-два.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *