Nov 26, 2019
57 Views

 Чи потрібні десерти справді?

Written by

Однією з великих радощів після гарної основної страви є десерт. Діти люблять їх, а старші люди відчувають, що вони закінчують трапезу. Проблема полягає в тому, що вони зазвичай наповнені калоріями і сприяють ожирінню і навіть діабету в будь-якому віці. Є кілька чудових альтернатив, таких як шматочок фруктів або коктейль. У мої юні дні нас також рекомендували мати варення на хлібі як хороший наповнювач, якщо ми ще голодні. Свіжий хліб і спред дуже смачний.

Моїм дітям завжди давали десерт, тому що саме так було в моїй родині. Але зараз це майже нечувано, і ми всі для цього краще.

Деякі десерти гірші за інші, тому що містять вершки або насипані морозивом або заварним кремом. Тими, що заохочують ці начинки, зазвичай є пироги або тушковані фрукти, наприклад яблука. Хто не любить павильові або шоколадні еклери, а кількість калорій в них має бути високим через цукор та вершки.

Тож, що стосується нашого піднебіння, що дозволяє нам приймати в першу чергу таку їжу. До XV-XVI століття цукор був практично невідомим, оскільки він прийшов з Нового Світу з такими дослідниками, як Христофор Колумб. Тоді це була така розкіш, що дозволити собі це могли лише дуже багаті. Королі, як Генріх VIII, дуже сильно пожив на ньому, і він так любив свою поблажливість, що у нього були виразки на всіх ногах, шокуючі зуби і, ймовірно, діабетик.

Виробництво шоколаду почалося в 17-18 століттях, коли кухарі додавали цукор до сировини і перетворювали його в напої, а згодом у комерційні продукти. Зараз це частина їх щоденної дієти для багатьох. Дітям дарують шоколадні солодощі від немовлят і вони звикають до цього. Дорослі теж настільки звикають, що це бенкетують, як я це робив раніше.

Коли рівень цукру злетів, і я був перед діабетиком, лікар порадив мені припинити їсти солодощі. Коли його запитали, як подолати тягу, його порада полягала в тому, що як тільки ти перестанеш їсти цукор, тяга припиняється. Це абсолютно вірно. Зараз у мене в раціоні дуже мало цукру або солі і знаю, що тяга повністю зникла.

Жоден з моїх дітей до цього не пристрастився, бо побачив світло. При правильному здоровому харчуванні не потрібно псувати його нездоровими речовинами та викликати інші проблеми, такі як ожиріння, діабет та втрата зубів. Десерти повинні бути першими, що потрібно вирізати з їжі, оскільки вони непотрібні.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *