Nov 24, 2019
52 Views

Чи є десертна візка небезпекою для здоров'я?

Written by

Десерт, пудинг, солодке, післясмак – все дуже неадекватні назви слави, яка приходить до кави, а для когось із нас це найкраща частина їжі, та частина, яку варто чекати, тому що ми там. Є такі, для кого це єдина частина, яку варто мати, і в ресторані їх очі постійно блукають там, де він сидить у всій своїй спокусливій пишності.

Холодні пудинги, гарячі пудинги, фруктові пудинги, тушковані пудинги з колючкою або варенням, пекарський пиріг, яблучний пиріг, сорбет, заварний крем. Десерти з вершків і безе і шоколаду, морозиво з гострим соусом з цукерок, ананасовий чізкейк і шоколадний мус – шоколад ні до чого. Гато, профітероли, дрібниці та суфле; млинці з кожним мислимим начинкою, гарячий шоколадний торт, тістечка. Досить, досить.

Це дивна річ, але шоколадні десерти, як правило, першими виходять – не можу подумати, чому!

Для інших, хоча щасливим або нещасним, залежно від вашої точки зору, народитися без солодкого зуба, чудеса десертної візки не приваблюють. Вони можуть ігнорувати це, ставитися до нього зневажливо, ніколи не дивлячись у його бік. Він не має над ними влади, і вони сильні. Вони також, як правило, чоловіки.

Тепер це не означає, що чоловікам не подобається пудинг, тому що вони, звичайно, так, принаймні деякі з них, але, на моєму досвіді, якщо хтось із групи збирається вибрати сир або взагалі нічого, це буде як правило, бути чоловіком, а не жінкою.

Чи небезпечна для здоров'я десертна візка? Ну, певним чином це, мабуть, так як пудинги за своєю суттю є солодкими, а цукор, без сумніву, є одним з ворогів здорової дієти та оздобленої фігури. Випічка, пиріжки і пудинги містять жир і борошно, і вони не дуже відстають від цукру, тому що можна обережно підійти. Крім того, на цьому етапі трапези ми, мабуть, мали достатню кількість їжі, тому будь-яке зайве є саме цим – зайвим.

Але це також покращує життя так багато інших способів, як смак, текстура, абсолютна кремовість шоколаду, і трохи цього, помірковано, не може бути поганим.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *