Nov 26, 2019
64 Views

Швидкі веганські десерти для зайнятих батьків

Written by

Вегани щодня стикаються з жорстким вибором їжі. Багато разів, здається, люди сприймають речі як належне. Те, що для вас не є мислителем, може стати важким перешкодою для вирішення вегану. Коли основні виробники продуктів харчування починають усвідомлювати бурхливий ріст веганського ринку, все стає простішим, але вони все ще є деякими перешкодами, характерними для веганів.

Один з найбільших "швидкі та легкі десерти". Невегани мають широкий вибір, коли йдеться про швидкий десерт. Печиво, торти та пироги доступні для покупців. Кожен, хто перебуває в крайній частині, може забігти до місцевого магазину навіть за кілька хвилин до вечірки та повернутися зі швидким десертом. Вегани не мають такої ж розкоші, оскільки більшість цих предметів містить такі речі, як масло, яйця, вершки та ін.

Вегани повинні бути більш креативними, коли мова йде про десерти. Я думаю, що дві речі допоможуть у цьому і можуть полегшити ваше життя:

Фрукти та ягоди: Фрукти та ягоди, звичайно, веганські і доступні за хорошими цінами. Якщо у вас є гарний вибір у будь-який час, ви можете поповнити їх своїми десертами. Мій друг купує чудовий веганський торт і начиняє його свіжими фруктами. Це швидке і смачне частування, яке навіть сподобається хижакам у вашому житті. Для більш декадентського сюрпризу мацеруйте свої фрукти та ягоди трохи цукру та дистильованого спирту на ваш вибір. Grand Marnier – один з моїх улюблених виборів. Просто підсипте фрукти цукром і лікером і дайте постояти півгодини. Ням.

Nutri Whip: Nutri Whip – це веганське! Я знаю, що важко повірити, але в основному це масляна основа, а не справжній крем. Я не знаю, чи це здорове харчування, але це веганське. Кожному подобається частувати себе раз у раз, тож який кращий спосіб, ніж додати десерти до «збитих вершків». Єдине, чого не вистачає – власне крем. Nutriwhip не є сертифікованим Vegan – і я не впевнений, чому, але простий телефонний дзвінок до їх головного офісу підтвердив, що це дійсно веганське, тож насолоджуйтесь! З’єднайте його зі своїми мацерованими фруктами для справжнього частування.

Вегани, безумовно, повинні бути більш креативними, але швидкі та легкі виправлення є там. Я сподіваюсь, що ці вище поради допоможуть перенести ваші десерти до наступного рівня.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *