Nov 25, 2019
62 Views

Швидкі та легкі бари Південного пекана

Written by

Зимовий час – ідеальний час спробувати нові рецепти. Окрім традиційних тортів та пиріжків під час свят, пекан-бари – це чудова зміна та дуже легко зробити для всієї родини. Це також хороший рецепт, щоб дозволити дітям спробувати у вихідні.

Цей рецепт нагадує мені ріст у штаті Теннессі, де моя родина вирощувала дерева пекан у нашому задньому дворі. Моя бабуся Мамі завжди вибирала з дерева пекан, потім робила з неї спеціалізований домашній пиріг з пеканів. Цей смак рецепту дуже схожий на той, але у більш швидкому та легкому форматі.

Спробуйте цей швидкий і простий рецепт і дивіться, як ці смачні батончики з пеканом зникають прямо перед вашими очима. Це також проста альтернатива традиційному рецепту пирога Південний пекан. Додайте новий твіст старому південному фавориту, пеканам. Вашій родині це сподобається.

Швидкі та прості бари з південним пеканом

1 ¾ склянки борошна універсального призначення

1/three склянки міцно упакованого коричневого цукру

¾ склянки вершкового масла або маргарину

1 склянка міцно упакованого коричневого цукру

four яйця, кімнатної температури

1 склянка темно-кукурудзяного сиропу

¼ склянку вершкового масла або маргарину, розтопленого

1/eight чайної ложки солі

1 ¼ склянки подрібнених пеканів

З’єднайте борошно і 1/three склянки коричневого цукру. Нарізати ¾ склянки вершкового масла з кондитерським блендером, поки суміш не стане схожою на грубу їжу. Суміш рівномірно натисніть на змащену сковороду розміром 13х9х2 дюйма. Випікається при 350 градусах протягом 15-18 хвилин.

З’єднайте 1 склянку коричневого цукру та інші інгредієнти, крім пеканів, добре збиваючи. Перемішати пекан. Залити начинку поверх підготовленої скоринки. Випікайте при 350 градусах протягом 35 – 40 хвилин або до твердості. Дайте охолонути, потім наріжте брусочками. Вихід від 15 до 20 барів. Насолоджуйтесь!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *