Nov 26, 2019
65 Views

Штучні замінники цукру або підсолоджувачі

Written by

Один із способів уникнути харчових добавок на основі цукру – це уникати продуктів, які їх містять, якщо це можливо. Це довгий список і включає в себе дієтичні газовані напої та інші напої, протеїнові коктейлі, крупи, бари для сніданку, десерти без цукру та заморожені десерти, порошкові десерти, такі як пудинги та желатин, цукерки, жувальна гумка, хлібобулочні вироби, дієтичні продукти, зубна паста, промивання рота, жувальні та рідкі ліки тощо. Перекладіть тощо означати читати всі етикетки

Ацесульфам калію, який називається Sunett або Candy One, часто поєднується з іншими штучними підсолоджувачами через його неприємного післясмаку. Він може обробляти випічку на високому вогні.

Аспартам існує з 1965 року і є кращим підсолоджувачем харчової промисловості США. Більш поширена назва – «Рівний» або «NutraSweet». Він в 200 разів солодший за столовий цукор. Він не витримує високої температури випічки.

Сахарин існує приблизно з 19 століття і приблизно в 400 разів солодший, ніж столовий цукор. Це хімічна речовина, більш відома як Candy'N Low. Він не має калорій і, як відомо, запобігає карієсу. Вона була заборонена Канадою в 1977 році, але прийнята в США. Це не витримує випічки.

Сукралоза в 600 разів солодша, ніж столовий цукор. Це походить під назвою Splenda і являє собою цукор з додаванням хлору. Його ціна продовжує знижуватися, тому незабаром може виграти NutraSweet як основний підсолоджувач у харчових продуктах США. Більшість країн вважають сукралозу безпечним інгредієнтом. Він може обробляти випічку та смаження на сильному вогні. Ще один підсолоджувач NutraSweet походить під назвою neotame. Це супер підсолоджувач в 7000 разів солодший за гранульований цукор.

Ксиліт і сорбіт – це фруктові або овочеві цукру, які отримують гідруванням (додаючи водень, як гідровані олії). Він виготовлений здебільшого з глюкози, але має менше калорій на грам. Показано, що ксиліт запобігає руйнуванню зубів.

Стевія використовується як підсолоджувач з 1950-х років. Truvia та PureVia, розроблені як підсолоджувачі виробниками соди, походять з листя стевії. Ці похідні стевії були прийняті Управлінням харчових продуктів та лікарських препаратів, яке висловлювало суперечливі думки щодо вживання стевії перед цими новими добавками

Уникнути штучних підсолоджувачів важко і може бути неможливо найближчим часом, особливо якщо ви використовуєте попередньо упаковані продукти, суміші та консерви. Штучні підсолоджувачі роблять життя солодшим для хворих на діабет, яким доводиться постійно стежити за рівнем цукру в крові. Але принаймні зараз ви можете бути в курсі, що таке деякі інгредієнти на етикетках. Якщо ви пурист, ви можете просто зробити висновок, що випікання власного печива з нуля коштує часу, щоб уникнути добавок. Деякі час ми всі їмо і п'ємо неправильні речі, будь то з натуральними або штучними підсолоджувачами. Головне – їсти та пити правильні речі більшу частину часу.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *