Nov 25, 2019
66 Views

Що робити, якщо я жадаю солоної їжі на Medifast?

Written by

Іноді я чую від людей, які жадають певного типу їжі і переживають, що їм не вдасться їсти, коли вони на дієті «Медіфаст». Одним із таких прикладів є солона їжа. Я можу почути коментар на кшталт: "Я вважаю, що більшість продуктів, пропонованих на" Медіфасті ", є солодкими. Шейки та батончики мають аромати, які роблять їх десертом. Але що пропонується людям, які люблять солону їжу, як картопляні чіпси та кренделі "Тому що я не дуже бажаю солодощів. Я жадаю солі. Що пропонується для когось, як я?"

Коли ви перебуваєте на Медіфасті, ви їсте п'ять дієтичного харчування та одну пісну та зелену їжу. Окрім цього, вам дозволено дві закуски у затвердженому списку щодня. Один з таких варіантів закусок – соління з кропу. Окрім п’яти дієтичних прийомів їжі, ви можете мати два списи соління. Це досить солоний варіант.

Також Medifast пропонує власні страви та закуски для тих, хто хоче щось солоне. У них є різні види сухарів (садові овочеві сухарики, мультизерна, білий чеддер і яблучна кориця.) Існують також різні види кренделей (гірчиця з медом, сирна піца, кориця та бар-б-ке.) Крім того, є слойки, які як би чіпси в ароматах чилі сиру начо та сиру пармезан. Це все дійсно гідні варіанти, засновані на солоних закусках, але які були змінені на дуже дієту. Наприклад, пластівці з чилі-начо-сиру містять лише 110 калорій, але в них також є чотири грами клітковини і 11 грам білка.

Крім того, вам дозволяється солити і поперчити їжу в межах розуму. На день можна мати три порції солі та перцю. Ті розміри порції – це 1/four чайної ложки солі тричі на день і half чайної ложки перцю тричі на день. Отже, ви можете посолити яйця на сніданок, свій чилі на обід і будь-яку пісну та зелену страву, яку б ви вибрали.

Але щоб відповісти на поставлене запитання, дієта пропонує кілька хороших солоних закусок. Крім того, у вас є два списи маринованих кропів на день, і ви можете посолити і поперчити їжу в межах розуму. Я сподіваюся, що це допомагає. Я думаю, що ця дієта добре допомагає охоплювати обидві основи – солону та солодку – щоб у вас були принаймні якісь «безпечні» продукти, які можна їсти як альтернативу їхнім повноцінним калорійним частинам.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *