Nov 25, 2019
68 Views

 Які корисні поради щодо приготування десертів?

Written by

Я перелічу деякі поради щодо приготування, зберігання та тестування готового десерту.

1] Поради щодо горіхів:

Якщо ви використовуєте мигдаль на тортах, пирогах та інших десертах, приготуйте мигдаль напередодні. Викладіть мигдаль в один шар в неглибоку форму для запікання. Зварити 1 хвилину або поки мигдаль не стане золотисто-коричневим. Дивіться уважно; мигдаль дуже швидко згорає; можливо, доведеться їх кілька разів перемішати. Класно; перенесіть мигдаль в криту ємність.

Слідкуйте за горіхами дуже уважно, коли ви перемелюєте їх у кухонному комбайн. Якщо подрібнити горіхи занадто довго, результатом буде масло горіха.

Горіхи легше подрібнити, коли горіхи теплі. Нагрійте горіхи в мікрохвильовій печі на Високій протягом 2 хвилин або в духовці 325 градусів близько 5 хвилин.

2] Поради щодо мастила:

Скорочення найкраще для змащування каструлі для торта. Масло, масло або маргарин можуть призвести до того, що пиріг злипається або згоряє. Також деякі рецепти попросять вас помити сковороду з борошном поверх вкорочення. За бажанням розбризкуйте трубочку з розпилювальним спреєм перед заливкою тістом і випічкою. Якщо ви використовуєте каструлю з антипригарним покриттям для їжі з ангелами або як торт, не перевертайте горлечко пляшки; замість цього поставте на дротяну стійку для охолодження.

3] Порада для збивання тортів: Не перебивайте тісто для пирога.

4] Порада для охолодження тортів:

Завжди залишайте торт повністю охолонути перед обмороженням, якщо в рецептах не вказано інше.

5] Поради щодо тестування тортів готові:

Випікайте пиріжки до тих пір, поки дерев’яна зубочистка, вставлена ​​в центр, не вийде чистою або злегка натискайте зверху пальцями, доки верхівка не спливе назад.

6] Порада щодо використання філо:

Для грецьких десертів, що використовують філо, змастіть кожен шар розтопленим маслом, оскільки це важливий крок, щоб вийшов делікатний десерт. Також використовуйте гострий ніж і лінійку в якості посібника для розрізання шару випічки в алмазні форми. Гарячий сироп залийте запеченою баклавою; дайте баклаві постояти протягом ночі, щоб ретельно ввібрати сироп.

7] Поради щодо приготування ідеальних пиріжків з пеканів:

Замініть кукурудзяний сироп кленовим сиропом, який набагато смачніше. Використовуйте темний бурштиновий сироп для нього, має найбагатший кленовий аромат.

Використовуйте в корі горіховий горіх.

Поріжте на цукор, про який вимагається у вашому рецепті. Замість цукру на його місці використовуйте поєднання коричневого цукру та кленового сиропу.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *