Nov 26, 2019
37 Views

Історія компанії "Морозиво хороших замовників"

Written by

Good Humor-Breyers знаходиться в Грін-Бей, штат Вірджинія. Це стало найбільшим виробництвом фасованого морозива, і вони продають багато заморожених новинок у США. Breyers, Good Humor, Klondike та Popsicle – одні з найстаріших марок заморожених десертів. Всі вони зараз належать компанії Good Humor-Breyers Firm.

Вони є такою величезною компанією в США, що їм доводиться працевлаштовувати понад 2400 людей, і у них близько шести мануфактур, які викинули США. Вони настільки великі, що їм потрібно мати понад 200 працівників у своєму штабі, щоб прийняти всі бізнес-рішення. За один рік вони виробляють понад 1,2 мільярда доларів продажів. Ви можете уявити, скільки було б барів Klondike, але світ зробить все, що потрібно для Klondike.

Компанію "Добрий гумор" заснував Гаррі Берт в Огайо. Він складався з величезного флоту людей Доброго Гумору, і саме це і започаткувало їхню славу. Компанія "Добрий гумор" була створена спеціально, але "Епізод" був зроблений невідповідно. Це виявив Френк Епперсон, коли він залишив на ганку чашку з газованою содою та водою з ворушеною палицею. Коли він прокинувся наступного дня, суміш застигла. Він продав цю ідею, і до 1928 року було придбано понад шістдесят мільйонів доларів роялті від Popsicle. У 2001 році понад 1,four мільярда паличок було поміщено в Popsicle, що зробило Popsicles найпопулярнішим ароматизованим льодом.

Щоб вибрати компанію, Breyers був винайдений Вільямом А Брейєром, і він зробив своє морозиво за допомогою ручного автомата. Він був виготовлений лише з натуральних інгредієнтів, в основному це лише цукор, вершки, фрукти, горіхи та інші природні аромати, як ванільна квасоля. Компанія розпочалася як малий бізнес, який продавав морозиво місцевим пенсільванцям. Попит на морозиво зростав і компанії довелося розширюватися. Перший завод «Бреєрів» відкрився в 1896 році.

Логотип листя був честю для Філадельфії, оскільки кущ шипшини був дуже популярний в цьому районі. У 1926 році компаніями стає корпорація Kraftco (Kraft). Потім воно перейшло під дивізію Доброго Гумору і стало морозивом, про яке відомо сьогодні. Він все ще гарантує лише натуральні компоненти, і саме тому ви можете сказати і розпізнати все, що зазначено на етикетці.

Ескімо було зроблено випадково, але воно швидко стало улюбленим. У 1923 році він отримав свою назву від дітей, які просили «Поп-соску». У 1925 році Епперсон продав свої права на Popsicle компанії Joe Lowe, розташованій у Нью-Йорку. Пізніше це стало мистецтвом консолідованої продовольчої корпорації, а потім у компанії Good Humor у 1986 році.

Сьогодні вони продають понад тридцять різних типів Popsicles, і компанія стала однією з найбільш продаваних новинок брендів. FireCracker Double Fudge, Jell-Zero Pudding Pops, Creamsicles, Sponge Bob Pop-Ups, Fudgsicles, рятувальники, кулі та Large Foot – деякі з їхніх продуктів. Деякі з нових продуктів від Popsicle включають в себе трубочкові скрутки, Дору, губку Боба, дієтичні содові соплі та цілі! Футбольний м'яч. Їх усіх можна знайти в місцевому продуктовому магазині.

Що з іншими компаніями? У них є власний Клондайк, і всі добре знають про продукти Гумору.

Нова лінійка морозива Cyclone є частиною доброго гумору разом з багатьма новими шишками та трубочками заморожених десертів. Можливо, ви придбали один із їх багатьох бутербродів та барів. У Клондайку також багато барів, шишок та бутербродів. Ваніль, Крунч, Шоколад, Біла вишня, Темний Шоколад, Неаполітан, Карамель, а також оригінальний Клондайк доступні.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *