Nov 24, 2019
40 Views

Історія Twix Candy

Written by

Twix – це смачний цукерковий бар, покритий вершковим маслом і товстим шаром карамелі, тоді як весь бар покритий молочним молочним шоколадом. Розмір цукеркової смужки Twix становить близько чотирьох дюймів, а два упаковані разом в одну загорнуту. Бренд належить компанії Mars Inc., яка є одним із відомих і найбільших світових виробників кондитерських виробів.

Компанія Mars Restricted створила її вперше у Великобританії в 1967 році. Тут також відбулася нинішня шоколадна плитка Mars, створена Forrest Mars-старшим у 1930-х роках. Крім того, фабрика Slough також є домашньою фабрикою інших популярних брендів, таких як Snickers, Skittles, Matter та Starburst. Успіх років після створення бар Twix, він був запущений по всій Західній Європі, що носить ім'я Raider.

Цукерки Twix були нарешті доступні у США у 1979 році. Він був загорнутий у обкладинку золотистого кольору з помаранчевим текстом і маринувався як бар Twix Cookie. Twix завжди робив це зі смаком реклами у вигляді фотографії, коли один з брусків розрізався на два, а карамель трохи згорнулася з одного шматка, демонструючи його м'якість.

Період постійних продажів до початку 1980-х років підказував, що Mars Inc. були задоволені торговою маркою Twix. Бренд цукерок насправді недостатньо добре працював у роздрібній торгівлі, і було розпочато пошуки заміни або вдосконалення, які поставилися з арахісовим маслом Twix в 1983 році. Було додано м'яку суміш арахісового масла і карамель була видалена. Це спричинило позитивну реакцію на ринку.

Марс ребрендував шоколадну плитку Raider на Twix протягом 1991 року, це відповідало їхньому світовому бренду, але це призвело до зневаги громадськості. Рекламна кампанія пройшла з гаслом, перекладеним як Raider зараз Twix, і інших змін не було. Громадськість сприйняла зміну як насмішкувату спробу відновити продажі старого товару шляхом ребрендингу. Настільки багато, що бренд Twix став синонімом цинічного ребрендингу в Німеччині в термінах як політики, так і корпоративного світу.

Зміна назви з Raider на Twix стала маркетингом неполадок. Критика маркетингової кампанії Twix тривала впродовж більшої частини 1900-х років, вступаючи в нове тисячоліття. Існували уявлення, що бренд продається для залучення молодих хлопців-підлітків із жадібними сексуальними апетитами до жінок. Багато жіночих рухів описували рекламу бренду як подібну до реклами пива, в якій нещасливі молоді чоловіки змогли б залучити красивих жінок, просто поївши цукерки бар Twix.

Twix був обраний на початку 1990-х років як частина зміцнення бренду та загального розвитку продукту Mars Inc. План полягав у тому, щоб переробляти бренд, щоб конкурувати в просторі морозива із замороженими брусками Twix за залучення продавців морозива. Індивідуальні загорнуті батончики стали популярними та розширили продаж маркових кондитерських марок поза їх традиційними ринками.

Нещодавні суперечки, пов’язані з торговою маркою Twix, були в 2007 році, коли компанія Mars Inc. в Європі замінила сироватку в своїх цукеркових батонцях на розпушувачі для тварин, що призвело до великих протестів і негативної рекламної преси. Наприкінці 2007 року компанія Mars Inc. перестала використовувати сирицю для тварин у своїх цукерках і повернулася до свого старого рецепта. Однак у 2008 році повітродувка вказувала, що розпушувач для тварин все ще використовується, незважаючи на запевнення в протилежному твердженні компанії.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *