Nov 28, 2019
61 Views

Їжте безкоштовно хоча б раз на рік у улюблених ресторанах

Written by

У важкі економічні часи споживачі повинні продовжувати шукати нові шляхи зниження собівартості. Багато разів це означає відмовитися від комфорту істоти у вашому житті, як та ранкова «чашка Джо», обід з колегами, щаслива година з найкращими друзями або вечеря з тим особливим кимось. Однак це не повинно бути таким, принаймні, не один місяць протягом року. Багато улюблених ресторанів і барів раз на рік дадуть вам БЕЗКОШТОВНУ їжу, напої та десерти, якщо ви знаєте, що робити. Отже, коли це один час року? Це під час місяця твого дня народження.

Якщо ви думаєте, що я говорю про безкоштовний десерт із покупкою закуску, який більшість ресторанів дарують меценатам у день народження, ви неправі. Я говорю про БЕЗКОШТОВНІ пункти меню, які часто не потребують покупки. Чому ви отримуєте БЕЗКОШТОВНІ пункти меню? Це просто, ваш улюблений ресторан хоче розповісти вам про їхню акцію та нові пропозиції меню цілий рік за допомогою найефективніших методів прямого маркетингу: електронної пошти та мобільних текстів. Завдяки цим інструментам прямого маркетингу вони сподіваються стати лояльним клієнтом. Щоб збільшити шанси на те, що це станеться, вони готові дарувати вам БЕЗКОШТОВНУ їжу або предмети один раз на рік.

Щоб отримати БЕЗКОШТОВНІ речі, що стосуються дня народження, виконайте наступні три простих кроки:

  1. Виберіть улюблені ресторани та ресторани, з яких ви хотіли б поїсти, якщо б могли собі це дозволити.
  2. Дізнайтеся, чи є в цьому ресторані програма для електронних клубів, інформаційних бюлетенів, клубів лояльності або купівлі текстових повідомлень. Підпишіться на програму кожного ресторану, якщо ресторан подарує вам чарівну БЕЗКОШТОВНУ їжу або предмети на день народження або протягом місяця вашого дня народження.
  3. Якщо ви зареєструєтесь в еклубі, інформаційному бюлетені чи клубі вірності, вам надійде електронний лист із привітанням. Збережіть адресу електронної пошти від цієї вітальної електронної пошти у своїх контактах, щоб у майбутньому електронні листи не розміщувалися у вашій небажаній пошті.

Тепер ви забезпечені інформацією, яку вам потрібно їсти БЕЗКОШТОВНО один раз на рік у деяких з ваших улюблених ресторанів. Найкраща частина всього цього – якщо ви зареєструєтесь на достатній кількості цих програм, ви зможете їсти в деяких своїх улюблених ресторанів протягом усього місяця народження БЕЗКОШТОВНО.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *