Nov 25, 2019
53 Views

5 франшиз великого винного бару

Written by

Вам подобається атмосфера, яка оточує чудовий винний бар? Ви ніколи не думали, що хочете мати власний винний бар? Якщо ви бажаєте досягти успіху у власному бізнесі, ось 5 чудових франшиз винного бару, які допоможуть вам розпочати роботу!

1. Винний лофт

Винні бари – це майбутній бізнес сьогодні, коли вони стали частиною повномасштабного ресторану. The Wine Loft – одна з найкращих доступних франшиз для винного бару. Спочатку відкритий у 2003 році, вони щодня набирають популярність, і франшизи швидко розширюються. Своєю затишною атмосферою та відпочинком, без поспіху, винні бари – це новий образ пабів минулого. Вони забезпечують комфортне, доброзичливе оточення для людей, щоб зібратися разом. Винний лофт скористався таким ставленням і створив дуже просту, але вигідну можливість франшизи.

2. Wine Not Worldwide, Inc.

Забезпечивши франчайзі повну програму навчання знань про вино та керування винним баром, Wine Not Worldwide, Inc. тут, щоб досягти успіху. Починаючи з 2002 року, вони агресивно розширюються по США та Канаді. Wine Not Worldwide особливо шукає жінок для франчайзингу свого бізнесу. Фінансування доступне через адміністрацію малого бізнесу. Якщо ви коли-небудь думали про те, щоб зайняти своє власне місце, вони б хотіли поговорити з вами.

3. Кавовий та винний бар PJ

Починаючи в Новому Орлеані, PJ є місцевим фаворитом з 1978 року. Вони почали франчайзинг бізнесу в 1989 році, і з цього часу стали послідовними. Нещодавно вони розширили свої франшизи з винним баром і шукають тих, хто хоче зайнятися бізнесом. PJ's подає велику різноманітність вин та десертів разом із їхніми кавами.

4. Бар Луї

Швидко вирізавши унікальну нішу в індустрії винних бар франшиз, Bar Louie розроблений як місце для збору околиць. Це звертається до широкої демографічної ситуації, при цьому все ще забезпечуючи тепле привітне середовище. Бар Louie's пропонує чудовий повсякденний обід, а також пропонує дитяче меню. Спочатку були відкриті в 1991 році в районі Рікака, в районі Чикаго, вони стали дуже популярним бізнесом. Один, до якого ви будете раді брати участь.

5. Виноград

Виноград пропонує франчайзі все необхідне для ведення ефективного та прибуткового бізнесу. Вам буде надана охоронна територія та повна підтримка, щоб ваш бізнес був успішним. Поряд з ефективним маркетинговим планом та захищеними авторським правом продуктами, Grape має дуже професійну управлінську програму, щоб переконатися, що ваш бізнес скористається всіма можливостями маркетингу та продажу. Безумовно, бізнес, який ви хочете перевірити.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *