Nov 28, 2019
65 Views

 8 кращих солодощів тайського виробництва

Written by

Липкий рис з манго є одним з найвідоміших і надто популярних виборів тайських солодощів. Солодкий липкий рис в парі з солодким жовтим нестрижним манго і густим кокосовим кремом роблять липкий рис з манго частуванням, яке всім подобається!

The Тайський бутерброд з морозивом – цікавий і смачний десертний вибір. Кокосове морозиво завантажується в булочку для гамбургерів разом з липким рисом і арахісом на дні. Булочка – це чудовий спосіб затримати морозиво і всмоктувати плавлений крем!

Санг-Кая Фуг Тонг в основному тайська версія заварного крему. Вершковий заварний крем засипається в солодку варену гарбуз і залишається затвердіти. Шматочок гарбуза включає шматочок заварного крему і два надзвичайно доповнюють один одного.

Ханом Туей можна описати як заварний крем з тайським кокосовим горіхом. Ці невеликі шматочки заварного крему з кокосовим горіхом формуються в крихітних мисках розміром з укусом. Потім продавець зачерпує їх у посуд і подає!

Буа Лой – одна з найкращих частувань тайського десерту. Вони являють собою невеликі кульки, виготовлені з рисового борошна мокі і наповнені розтертим насінням чорного кунжуту. Ці маленькі вареники зазвичай їдять у мисці з солодким імбирним супом.

Липкий рис з дуріаном є одним з найбільш унікальних та найсмачніших тайських солодощів. Шматочок надмірно дозрілого дуріана кладемо зверху на миску солодкого липкого рису, а потім весь десерт покривається солодким кокосовим кремом. В результаті виходить неймовірна вершкова суміш із сенсаційним ароматом дуріана!

Тайські млинці , відомий як роті, популярний як десерт, а також як закуска. Тонкий шар пастоподібного тіста обсмажується на маслі та олії на гарячій сковороді. Існує вибір додати банан, шоколад або асортимент інших інгредієнтів, щоб зробити млинець так, як вам хочеться!

Роті Сай Май схожий на цукерку з бавовняної нитки. Солодке волосся, як пасма цукру, загортаються в тонкий млинець, щоб створити обробку цукерки з цукерки з бавовни.

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *