Nov 24, 2019
57 Views

8 легких порад щодо прикраси десерту

Written by

Незалежно від нагоди, вечірки на день народження, весільного прийому, зустрічі або хрещення дитини – десерт часто є зіркою вечірки. А смачний десерт робить ідеальним завершенням будь-якого торжества. Презентація так само важлива, як і смак.

Ось кілька простих порад, як прикрасити улюблені десерти:

1. Підберіть предмет

Перш ніж розпочати оздоблення курсу, складіть тему, яка доповнить загальну тематику вечірки чи свята.

2. Зробіть його барвистим

Плескіт кольору оживить ваші десерти. Вибирайте кольори, які доповнюють один одного. Досліджуйте різні відтінки і тони, поки вони доповнюють один одного. Це було б одним із найкращих дій, щоб залучити гостей та зберегти їхню ротовість.

Один з найпростіших способів прикрасити торт або страву – це фрукти та горіхи. Наприклад, використовуйте ягоди для декадентського напівсолодкого шоколадного торта або нарізаний ананаси, манго та персики для освіжаючої дрібниці тропічних фруктів. Подрібніть багато різнокольорових дорогоцінних каменів і посипте їх десертом. Або поріжте кілька горіхів, таких як кешью, мигдаль, і розсипте їх над вашим солодким блюдом, щоб додати цього відтінку елегантності.

3. Зробіть його творчим як картину

Існує багато способів скласти тарілку. Подумайте про тарілку так, ніби це порожнє полотно або як би ви складали рамку для фотографії. Додавання абсолютно різних текстур до пластини додає хвилювання візуальному шарму. Для ілюстрації ви можете зробити кілька змістовних малюнків, що відповідають темі вечірки, за допомогою ваших цукеркових шматочків над топіном торта.

4. Контрастні температури

Немає нічого, як з’єднати шматочок теплого пирога або фруктовий пиріг з прохолодною ложкою замороженого десерту. Поєднувати температури часто легко; проте обшивка потребує певної думки. Не кладіть свій курс на гарячу тарілку. Заморожений десерт може занадто швидко розм’якшити. Охолоджена тарілка також може бути корисною, коли викладаєте холодні десерти, тоді як гарячі можуть просто чудово підходити для багатьох тортів або пирогів.

5. Створіть координаційний центр

Використання елемента у вашому десерті як фокусного центру може допомогти зосередити увагу на покритті. Як і будь-яка інша центральна частина, вона повинна бути такою, яка добре поєднується з загальною презентацією курсу. Пам'ятайте, що центральне місце буде основним центром десерту, тому вам потрібно вкласти багато часу та енергії на планування того, хто приверне ваш десерт. Деякі приємні ідеї втілюють у собі неабиякий шоколадний фонтан, прозору банку, наповнену фруктами, крижану скульптуру тощо.

6. Гарнірні десерти

Подумайте про їдця, додавши до тарілки завершальні штрихи. Майте на увазі, як буде працювати гарнір на готовій тарілці. Гарнір ваших десертів шоколадними локонами, какао-порошком / цукровою глазур'ю, ягодами, сухофруктами, листям м’яти, шматочками фруктів та горіхами додає вашим десертам шматочок гламуру.

7. Будьте послідовними

Плануючи десерти для натовпу, будьте послідовні зі своїм стилем та розміром порції. Часто заплутано бачити абсолютно різну презентацію на кожній тарілці, і ніхто не любить бачити тарілку по всьому столу з подачею подвійних розмірів.

8. Підберіть привабливі десерти

І останнє, і, безсумнівно, не в останню чергу, ви повинні вибрати цікаві курси для розміщення у своєму десерті. За винятком центральних виробів, цей матеріал є найбільш орнаментальним елементом, який створить десертний вигляд декадентним і пишним.

Насолоджуйтесь приготуванням смачного десерту для своєї вечірки!

Article Categories:
Dessert Bars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *